Çok kararsızım lütfen yardım?

Pamukkale üniversitesi okul öncesi öğretmenliği bölümünü kazandım fakat hiç gitmek istemiyorum cünkü isteyerek yazdığım bir bölüm ve bir şehir değildi tutmaz gözüyle baktık ama öyle olmuyomuş çevremde ki herkes benim yerimde bir cok kişinin olmak istediğini söylüyor yani gitmemi istiyolar fakat benim hala gönlümde yok her şeyden soğudum ne yapmam gerek lütfenn yardım edin :(

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• şimdi gitsen ne olur ne gitmesen ne olur bunları bir tart seneye tekrar hazırlansan hayatından 1 sene daha ders çalışmakla eksilcek arkadaşların gitmişken sen evde tekrar ygsiydi lysiydi uğraşıp duracaksın ve sene okul puanın yarı yarıya azalacağı için belki çok daha kötü bir yere gideceksin, okula gidersen ne olur? hiç bir bilgin yok belki çok seveceksin belki çok iyi arkadaşlıklar edineceksin bende istemeden gittim üniye ama şu anda iyi ki gitmişim diyorum :) bide Allah aşkına gelmez zaten diye istemediğin yeri yazmak nedir ya? :)

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• şimdi yazdığın bölümü kazandığın için bir sonraki sene sınava girsen okul puanın olmayacak yani büyük sıkıntı üstüne bir de zman kaybetmiş olacaksın. Bence bölüme başla ama akıllı davran ortalamanı yüksek tutup izmire geçiş yap yeniden puansız kazanmaktan kesinlikle daha kolay hem de kaybetcek bişeyin yok. Okul oncesi öğretmenlikte ortalamanı yuksek tutabilirsin güven bana :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• şehir güzel bölümde güzel niye öyle diyorsun ki

0|0
    1|0
    • Ben izmirliyim Denizli gibi bir şehirde yapamicağımı söylüyor herkes yani rahat büyüdüm öyle yetiştim ama Denizli biraz daha kapalı hani böyle şeyleri kaldırabilecek bir şehir değil 😔

• bende adana yaşıyordum niğdede okudum küçük şehirdi biz eğlenmeyi gezmeyi biliyorduk sen denizlide kalmazsın ki istediğin yere gider gezersin.

• denizlinin neyi kapalı bu arada onu anlamadım sen yine istediğni yapabilin

• istemediğin bir bölümde ve şehirde 4 sene ne geçer ne biter. yok ben bir sene daha hazırlanayım dersende hayatında ki herşeye 1 sene geç kalırsın.

0|0
    0|0
  • sen bilirsin bence oku devam et

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• İstemiyorsan pişman olacağın bir şey yapma tabi ama şunu da göze alman kazım tekrar sınava girersen okul puanın olmayacak ve aldığın puanı kesecekler

0|0
    0|0
  • Bence git atamalarıda iyi o bölümün

0|0
    0|0
Yükleniyor...