Mezardan ses geldi?

Kuzenlerimle antik kente gezmeye gitmistik kardesimde oylesine anı kalsın diye mezarları anıtları eski esyalari video cekiyordu. 3 kisiydik bizden baskangorevli dahi yoktu. Vardi ama cok asagilardaydi. Sonra o videolara bakarken mezardan ses ve nefes alisveris seslerinin geldigini duyduk. Mezardan boyle ses degilde nefes sesi gibi ses vardi henryy gibi bir şey diyordu. Acaba neden bize oldu? Yemin ederim dalgasina yazmadim gercek olay bu.

0|0
5|13

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Videoya bakabiliyoz mu

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Yürü git atarim gafana☺😊 klimayi😀😁😃

0|0
    0|0
  • Benimde bir kere başımdan geldi böyle bir olay dedemin mezarında ses duydum sonrada zaten gözümün önünden mor şeritler geçiyordu korkudan :D :D

0|0
    0|0
  • Söyle sessiz olsunlar.

1|0
    0|0
  • Kayıt yaptığınız kamera rüzgar sesini algılamıştır ya da kameranin mikrofon kısmı bir yerlere sürtüp o sesleri kayıt etmiş olabilir ve o da sizi yanıltıyordur yani

0|0
    0|0
  • Tamamen piskolojisi bozuk bir kişinin anlatımını göruyosunuz kesin uyuşturucu kurbanı allah akil fikir versin

0|0
    0|0
  • Böcektir o böcek

1|0
    0|0
  • videoyu paylaşırmısın?

0|0
    0|0
  • rtük yapmış oldgu +13 uyarsının ne denli önemli oldugunu kantladı arkadas. teşekkürler

0|0
    0|0
  • Nedenini bulsan ne olucak boşver :D

0|0
    1|0
  • olabilir valla keske rahatsız etmeseydiniz

0|0
    0|0
  • Fazla hayal kurmayin

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• heeeeeeee henryy.. o eski bir ölü üstüne taş düşmüş zamanında altında kadın varmış kalmışlar öyle henry demiş kadın son anda :))))))))))

0|0
    0|0
  • pek inandırıcı gelmedi ama merak ettim videoyu atta bizde izleyelim

0|0
    0|0
  • Rüzgardır büyük ihtimalle banada mezarlıkta olmasada biri konuşuyomuş gibi geliyo bazen gdfıuklgö

0|0
    0|0
  • Arkadaşın çıkarmıştır sesi seni kekliyordur

0|0
    0|0
    • Degil 3 kisiydik diyorum ya bende varsim neden beni kekelesin o da sasirdi videoyu gorunce

Yükleniyor...