Pavlovun köpeğini bilmeyen kişiyle dalga geçilir mi?

Pavlovun köpeğini bilmeyen kişiyle dalga geçilir mi?

0|0
19|43

En İyi Erkek Görüşü

• Cok da gerekli olmayan bir bilgiyi bilmedigi icin mi? Sana burada yuzlerce gerekli bilgiyi siralasam cogunu bilmiyor cikarsin. O zaman hepimiz seni dislayalim bak cok eglenceli olur degil mi? Herkes psikolojiye ilgi duyacak diye bir kaide yok. Pavlov'un kopegini bilip bilmemekle genel kultur seviyesi olculemez. Yorumlari okudum, cogu kisi Sagopa sarkisindan biliyor yani hic bilmeyenler daha normal benim gozumde. Sonuc olarak bunda ne dalga gecilecek, ne de gulunecek bir sey yok.

2|2
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Eğer lise okumuş az olsun eğitim görmüş biriyle tabii garipserim ama dalga geçmem. Psikoloji çoğu insana sıkıcı gelir, ilgilenmemis birinin bilmemesi normal. Sokrates demiş ki; "Bildiğim tek şey hiçbir şey bilmedigimdir." Kim bilir senin de gözden kacirdigin neler var bilmedigin, bilmedigimiz.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 42

• Ben bilmiyorum. Genel kültür konusunda da pek çok insanı sağda sıfır bırakacak bir insanım. Ama pavlovun köpeği gereksiz ve kıstas kabul edilemeyecek bir bilgi.. Utanmiyorum, bilmiyordum. Baktim.. İçeriği herkes biliyor zaten. Pavlov ise umrumda değil açıkçası. İsmini öğrenip beynimde gereksiz bilgi olarak tutmaya gerek görmüyorum..

0|0
    0|0
  • neden geçilsin

0|0
    0|0
  • Hangi Pavlov? İvan Pavlov

1|0
    0|0
  • Türkiye'yi arap yarımadasında zanneden avrupalıların yüzde 30 olduğu bir dünyada hayır dalga geçilmez.

1|1
    0|0
  • DALGA geçme şefim..
    ANLAT.

0|0
    0|0
  • o ne ki

0|0
    0|0
  • O kkim ki pavlonun köpeğini ne biliyim ben , köpek işte , bizim orda pavyonun köpeği var oda ıısırıyo valla onu diyosan hiç gerek yok.

0|1
    0|0
  • Neden dalga geçilsin.. Bilmiyor olabilir öğretebilirsin anlatabilirsin ve sago nun parçasını dinletebilirsin..

0|0
    0|0
  • Dalga geçilmez; fakat oldukça meşhur bir deneydir.

0|0
    0|0
  • Bilmemek değil öğrenmemek ayıp.

0|0
    0|0
  • Ne alaka, neden dalga geçilsin ki !!
    Herkes herşeyi bilecek diye bir durum yok. bir de dikkatini çekmemiştir, onun için de ilgilenmiyor olabilir de.

0|0
    0|0
  • Herkes sagapo dinleyecek bir kaide yok gizlicim.

0|0
    0|1
  • nasıl bir mallık bu anlamadım

0|0
    0|0
  • Sagopa kajmer in şarkısı

0|0
    0|0
  • hayır. bilmek zorunda değil.

0|0
    0|0
  • Gecilmez

0|0
    0|0
  • herkes bilmek zorundamı? bilmeyeni bu durum cahil mi yapar? bence bu soruyu soranla dalga geçilir... psikolojiden bahsedipte ego tatmini yapamk hahaha :)

0|0
    0|0
  • psikolog olduğunu söyledi pavlovun köpeğini sordum...
    apışıp kaldı...

0|0
    0|0
  • pavlavda köpeği gibi salak hemde ne salak , salya akar köpek zil calar bir et koyar , ıvır zıvır seyler

0|0
    0|0
  • Schrödinger'in kedisini biliyodur belki o. O

0|0
    0|0
  • Bilmesi gerekmiyor

0|0
    0|0
  • Pavyonun köpeğimi fahişeleri korumak için mi?

0|1
    0|0
    • yemin ederim gülmekten karnım ağrıdı :) :) :) :) allah seni ne yapmasın :)

• Pavlov'unda hıammına korum, köpegininde hıammına korum. Sana bişey olmasın ama, sana kıyamam...

0|0
    0|0
  • Bende bilmiyom

0|0
    0|0
  • sana şimdi ivan pavlov kim desem benimle dalgamı geçiceksin?

0|0
    0|0
  • valla ben pis dalga geçerim hacı

0|0
    0|0
  • istemsiz olarak dalga geçilir :D

0|0
    0|0
  • Sagopayı dinleyin o söyler. Pavlovun köpekleri !!!

0|0
    0|1
  • Geçilir.. av biraz oku beyniniz teneke olmuş bozuk para atsak yankı yapar

0|0
    0|0
  • geçilmek istenirse geçilir ama geçilmeyebilirde..

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    12

Kızlar Ne Diyor 18

• geçilir

0|0
    0|0
  • O ne

0|1
    0|0
  • Geçilmez. Bilmemek değil öğrenmemek ayıptır. Bir açar okur yani nedir ki. Bilinmesi zorunlu bir konu da değil ayrıca.

0|0
    0|0
  • Ciddi ciddi cilmezde, makarasina ya da kizdirmak icin, cahiiiil, onuda mi bilimiyorsuuuun felan denir yani :D

0|0
    0|1
  • Hayır. ...

0|0
    0|0
  • Ah o pavlov ve kopeki :( o psikoloji dersi ve dd dusup ortalamami dusurmesi 😢😢

0|0
    0|1
  • bilmiyorum :D :D

0|0
    0|0
  • Gecilmemeli

0|0
    0|0
  • Çoğu kişi bilir bunu. Ama dalda geçilicek bir konu değil bence.

0|0
    0|0
  • Bilmeyen eğitimci ile geçilir üniversitede ilk öğretilen konulardan bir örnek çünkü.

0|0
    0|0
  • Herkes her şeyi bilecek diye bir kaide yok.

0|0
    0|0
  • yok beee

0|0
    0|0
  • Geçmem de hissettiririm

0|0
    0|0
  • Herkes psikoloji dersi alıyor mu?

0|0
    0|0
  • Herkes her şeyi bilecek diye bir şey yok. Bunun da dalga geçilcek bir yanı yok.

0|0
    0|0
  • öf ben biliyorum da ne oldu Kpss gene yaptı yapacağını sanki bilsem ne bilmesem ne giren girdi :D

0|0
    0|0
  • Çok değil ama biraz şaşırılır

0|0
    0|0
  • dalga geçilmeye bile değmez:))

0|0
    0|0
Yükleniyor...