Black swan'da ne oluyor?

şuan izliyorum ve anlamadım annesi yine mi kendini kaşıyorsun dedi.kız sanki tuvalette tırnağını kaldırdı, derisini mi soyuyor? sırtındada yara var annesi tırnaklarını kesti. yine mi iğrenç alışkanlığın dedi ne oluyor anlamadım?

Güncellemeler:
çok merak ettim şimdi izliyim bi :)))
izledim güzel filmdi kız kendine zarar veriyormuş anladım kız öldü mü sonu biraz garipti
güzel filmdi siyah kuğu muhteşemdi.

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• Önce sonuna kadar izle sonra sor. Anlarsın o zaman. Şimdi filmin zevki kaçar :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Gel de spoiler verme.Natalie Portman var ya,neyse bir şey demeye içim elvermedi.Eskiden olsa tüm filmi anlatmıştım.Yaşlanıyorum

1|0
    0|0
    • eskiden çok pis spoil verirdin demek ha

• @floral Boğulmak istediğimi sanmıyorum ha olur da bir filmin sonunu merak edersin,uzun zamandır spoiler yemedim dersin,işte o zaman kapım sana açık.En can alıcı yerleri söylerim.En sevdiğim tshirt link

• link sevilmeyecek gibi değilmiş.

• şu bi kızla odada başbaşa kalıyorlar oraya geldin mi:)

0|0
    0|0
    • yok gelmedim kız kendine ne tür bir zarar veriyor onu anlamadım sadece

• benimde aklımda bi o sahne kalmış:) aslına bakarsan bende anlamadım

• :))))

• bir filme yapılabilecek en kötü şeyi yapmışsın. yarıda bırakıp soru soruyorsun..

1|0
    0|0
  • @Spoiler@

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• kızın pasif agresif bir davranıştan doğan takıntısından doğan obsesyonu var. öfkesini açıkça ifade edemediği için o öfkeyi kendi bedenine yönlendiriyor.

0|0
    0|0
  • stresin tetiklediği davranışlar. işte psikolojik sorunları var kızın ve dansıyla mükemmel olmayı saplantı haline getirince böyle davranışları artıyor. dansı aynı zamanda sınırlarını kaldırmasını sağlıyor ve diğer yüzüyle tanıştırıyor. beyazlığını dışarı yansıtırken içinde bir yerlerde gizli kalmış siyah tarafını tanıyor. kısaca bunu anladım ben. sen istedin ben de söyledim.

0|0
    0|0
    • yalnız bu film beni çok germişti. son sahnesiyle beraber bir süre nefesimi tuttuğumu farkedip derin bir nefes almıştım ve kalktığımda başım dönüyordu.

• hepiciğini izle, sonra ekşi sözlüğe bakın. link Birileri izlememişse, burdan söylemek keyif kaçırtır.

0|0
    0|0
    • Söylememk için kendimi zor tutuyorum

• 110 sayfalık entry 'i izlerken okudun mu sahiden, helali hoş olsun

• sayfa 110 u okumamışım şimdi gördüm hahhaha :) saol

• Filmin sonuna kadar izle anlayacaksin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...