Korku filmlerinden korkarmısınız?

Ben geçen hafta Siccsin 2 ye gitttim çok korktum ama hoş bir filmdi. Sizin korku filmlerinizle aranız nasıl

Güncellemeler:
Aşında elm sokağı kabusunun ilk 2 filmini izlediğimde 10 yaşındaydım ve pekte korkmadım ve halka 2 yi bitiridğimde 13 yaşındaydım ondanda pek korkmadığımı hatırlıyorum yani ilk defa bir türk korku filmine gittim

0|0
9|6

En İyi Erkek Görüşü

• Korku filmlerinden korkmam yeğen. Asıl olan film bitince yiyosa tuvalete Korkmadan gitmektir. Karanlık odanın kapısını kapatabilmektir. Yiyosa elektrik kesildiğinde kalbin tıstaktıstaktıstak atmamasıdır. Ya evde tek başına kaldığında pencerenin altından rüzgar sesi geliyorsa anammm geldiler dememektir.2 saat suren film boyunca aklına gelmeyen manitayı "yaaa bizimkiler komşuya gidecek Alo aşkım, seni özledim"dememektir. Asla korku filmlerinden korkmam. Ya sonrası pff bilemiyorum.

2|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Hayır.

0|1
    0|0
  • Korkarım 😊

0|1
    0|0
  • Korku filmi dışında birşey izlemem. Vizyona girdiği hafta elimdeki bütün imkanları kullanır giderim. Korkarım ama eğlenirim. Hayata bağlıyo beni korku filmleri :D

0|1
    0|0
  • kendimi öyle bir programlamışım ki korku filmlerinde millet korkarken benim gülmem geliyor zor tutuyorum :D

0|1
    0|0
  • Korkmuyorum.

0|1
    0|0
  • Korkarım.

0|1
    0|0
  • Ya o ne kadar saa bir filmdi tek anladığım kadının çocuğu öldü

0|1
    0|0
  • korkarım

0|1
    0|0
  • Film bitince karanlıkta eve doğru yürürsün o çok sıkıntı ya

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Korkmam ya ben :D

0|1
    0|0
  • Cin filmleri aşırı abartı ve saçmalıktan ibaret. Bizi bu kadar korkutmasının sebebi gerçeklik payı olması. Çünkü Cinlere inanıyoruz. Korku filmlerinden uzak duruyorum. Korkmayı etki altında kalmayı sevmiyorum.

0|1
    0|0
  • Ben hiç korkmuyorum sadece biraz gerilirim. Sonuçta film ne kadar korkutabilir ki testere de insanlar korkar hep benim kılım kıpırdamadı 7 filmde de

0|1
    0|0
  • türk korku filmleri berbat sürekli 3 harfliler falan yabanccılarda da tek tük var

0|1
    0|0
    • Orası öyle ama efektleri filan baya bir geliştirmişler

• bırakta geliştirsinler, o kadar iş yapmıyolar sürekli bir çığlık vs. basit şeyler yani konusu falan

• bir kere türk korku filmi izledim dabbe miydi neydi çok korkmadım :))))

0|0
    0|0
Yükleniyor...