Söylenmiş bir şarkıyı yeniden cover yapıp seslendirirse cezası varmı?

bundan korkuyorum mesela sezen aksudan geri dön adlı parçasını seslendirsem youtubeya koysam adıma adli ceza açılmaz dimi ?

Güncellemeler:
GÜNCELLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Amatör müzisyensin ticari olayın yok bir şey olmaz. Zaten youtube bu tarz kayıtlarla dolu.

0|1
    0|0
    • peki abi saol :) peki nasıl yükselebilirim youtubeda tutarsa

• Çok tutarsan iletişime geçerler zaten seninle. Forumlarda, sosyal paylaşım sitelerinde (facebook) vb. paylaşıp hit sayını da artırabilirsin.

Kızlar Ne Diyor 1

• Sanmam, amator sonucta

0|0
    0|0
    • amatör deilim ama o murat boz gibi deilim ya da bengü gibi ama korkmuyo deilim istediğim şanatçıda aynı sesde söyliyorum bu korkuduyo beni :)

• oooooo süperrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :) ama mikrofon bilgisarayda cızırtılı geliyo akkıllı cep telefon alıpta kayıt yapsamda olur değilmi

• Onu ben bilemicem

Erkekler Ne Diyor 2

• Hayır açılmaz... O zaman herkesi kodese tıksınlar ne güzel ülke değişik birşey yok gerçi istenilen kodese atılabiliyor...

0|0
    0|0
    • abi bu varsayım emre kayadan teşekkür ederim parçasını söyledin ama sesler aynı benziyor bunu youtubeye koysam o şanatçı beni adli mahkemeye verirmi istenilirse ?

• Sen bu endişe ve korku ile mümkünse hiçbirşey yapma...

• bana olmaz gibi geliyo ama abi :)

• Anayasaya bakma lazim

0|0
    0|0
    • Mesela amatör ya da bazı şanatçılar söylüyor ama ondan dedim

Yükleniyor...