Favori renginiz ne?

Favori renginiz ne ? Ben kırmızıya bayılıyorum baktığım her yerde göresim var :) gerçekten de bi eşyamın ya da giysimin kırmızı olması beni mutlu ediyor var mı sizin de böyle sevdiğiniz bir renk?

0|0
16|17

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 16

• Lacivert- Gri - Siyah

1|0
    0|0
  • Mavi ve tonları :D Tişörtlerde siyah ..

1|0
    0|0
  • Beyaz renk, masumluğum, sadeliğin, zarifliğin rengi...

2|0
    0|0
  • maviyi seviyorum

1|0
    0|0
  • Lacivert ve siyah..Hemen hemen bütün eşyalarımda bu renkler vardır..

1|0
    0|0
  • Bende siyah ve beyazın uyumuna bayılıyoum baktığımda her yerde takımımın rengini göresim var :) ayrıca kırmızıyı cok sevıyorsan bızım kırmızı formayı tavsıye ederım sana al giy üstüne yakışırda ;)

1|0
    0|0
    • ben beşiktaşlıyım zaten :)

• ya yorum yapmaktansa yazdıklarını okumak cok daha heycanlı :D öyle kaptırıyosun ki kendini tüm o adrenalini hissettim damarlarımda :D

• O zaman sen sor ben anlatıyım yani sen benim yorumlarımı oku :) hayatım BEŞİKTAŞ o benim herşeyim en sevdiğim dediklerim bırakıp bırbır gıtmıslerdır ama o uzuntudede sevınctede acısıyla tatlısıyla hıc bır zaman bırakmadı benı ben onu bırakırmıyım be dişi kartalım :) daima takımımızın gücüne güç katmaya devam sahadaki 12.oyuncu olarak bir güç olarak destekçiyiz hep asla bırakmak yok :)

• Siyah, her zaman siyah.

1|0
    0|0
  • Mat siyah..

1|0
    0|0
  • siyah ve mavi hastasıyım

2|0
    0|0
  • gök mavisinine ayrı bir sempatim var.

1|0
    0|0
  • Kırmızı :)))

1|0
    0|0
  • saks mavisi...

1|0
    0|0
  • siyah ve kırmızı

1|0
    0|0
  • siyah ve kırmızı...

1|0
    0|0
  • turuncuya ayrı bir sempatim var

1|0
    0|0
  • bayanlar kırmızı giyebiliyor ama, peki bir kırmızı bir erkekte nasıl durur dersiniz?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

Yükleniyor...