Fakir Hintliler, sinemaları bile fakirmiş zamanında?

90'ların ortasındaki filmleri bile 70'lerin başında çekilmiş gibi görünüyor. Adamların kameraları bile fakir.

Nasıl iş arkadaş?

0|0
1|2

En İyi Kız Görüşü

• Fakir millet allah var.. en son 2013 yapımı bir film izledim, 90 ların çekimi saniyorum film bittikten öğrendim..
    Hint fakiri boşuna mı derler.. Ama sınıf farkına hayır. Fakir diye adamlar film mi çekmesin.. Sanat mı yapmasın.. Öyle veya böyle ifşa ediyorlar kendilerini.

Ama takıldığım bir nokta var ki gelişmeyen tek toplum.. ilerliyemeyen.. Surekli yerinde sayıyor.

Hintliler güzel insanlar aslında.. o yoksulluğun vermiş olduğu doğallık, insanlarin giyim kuşamı.. Hindistan hep samimi gelmiştir. Görülmesi gereken ülkeler arasında ilk sıralarda, aldım çoktan nota.

0|0
    0|0
    • Japonlarınki de sanki sürekli bulutlu havada çekilmiş gibi...

... arkadaş, hiç mi görüntü yönetmeniniz, efekt ekibiniz, ışıklandırmanız yok...

Ne diye p*rno film kalitesinin düşüklüğünde filmler çekiyorsunuz?

• Türklerin ki para içinde yüzen zengin cekimleri..

Yahu niye yalan yere film çekiyorsun, en az Hintliler kadar fakir acliktan agzi kokuyo senin izleyen milletinin..

Hiç buralara girmeyelim.. Filmlerden girdiniz, Türklerde düşmez mi adamin ağzına böyle.. neyse diyorum.

Japon kötü ayrıca, mutfaktaki yemeğin baharı kameralara kaçmış modunda. Mutfağa ocaktaki yemeğe mı kosalim, film mi izleyelim şimdi! Ben daha iyi çekerim demiyorum.. diyebilseymisim keşke.

En İyi Erkek Görüşü

• egzotikliginden öyle yaa :))
    egzotik :))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...