Rap müziği bir cümlede tanımlarmısınız?

Rap müzik benim yaşam tarzımdır. sokak hayatını severim. rap müzik sokaktır. Ergen müziği diyecekler cidden gelmesin çünkü türkiye rap sıralamasında 2. sıradadır.1. Amerika 2. Türkiye.

Mesela asla bir popçuyla polemiğe girmem ben.çünkü pop müzik basit bir müzik. yoldan geçen insanın yapabileceği birşey. aynı kafiye ve sözleri 10larca defa tekrarlayabilirsin. ama rapte bunu yapamassın. buda kalite farkı.

Güncellemeler:
1 ay sonra İlk parçam çıkıyor :) Kadıköy Acil'den hepinize selam olsun

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• ALLAH Rap'in Belasını Verdi! :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Kardeş rap bu ne bekliyon

0|1
    0|0
  • Rap insani siyahi sevmeye, karanligi gormeye zorlar✌

0|0
    0|0
  • Hip-hop kültürünün müziğidir, beyin müziğidir, iyidir dinleyin.

0|0
    0|0
    • millet anlamaz biz anlayalım yeter :)

• Hidra' da iyi geçirmişti Beyaz Diş'te hakkını yemeyelim :D

• ya tabiki öyle. ama çok aşırı abartıldı.

• Bende bayılıyorum rap'e :) şuanda da dinliyorum

0|0
    0|0
  • Çünkü rap değil bir kaşarın aşkı Rap haşarı çocukların başarı marşı!

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Kardesim Allah var 5 yasimdan beri Rap dinlerim ilk ceza finledim pit10 norm ender norm erman dinledim sonra hayki falan derken simdi bicok kisi var eskilerde erci e vardi mesela ramiz vardi beni kaybettin sarkisi hala bazen dilime dolanir carteli zaten soylemiyorum bile adamlar efsane fuat abi vardir cok saygi duyarim kraldir yener cevik sirhot vs vs abi o zamanlar Rap underground du demi ama simdide var ama o zamanlqr undergroundın bile en underground oldugu zamanlardi bee ben o old school donemini hicbisye degismem haci ben 6. Sinifa kadar sokakda yaşadim erkegim diye dolasan koca adamlarin girince kosarak gectigi karanlik sokaklarda yattim kalktim ve cidden Rap beni ayakda tutan seydi Rap zeka işi anlamayan bebeler 2 yil dinliyor 15 yasinda soz yaziyor kayit aliyor deli oluyorum Abi Rapi Niye S*kiyonuz l*n diyorum moruk iş beyinde bitiyor bazi yeni tureyen mc lere falan karsiyim saygim var ama karsiyim sevmem ve kısa bir not Rap müzige ben Cezayla basladim bilgin abiyi kendime hep ornek almisimdjr dusunce ya da zeka olarak hayata bakis acisi olarak vs ama hayat sartlari en sevdigim adam oyken henuz bir konserine gidemedim...

0|0
    0|0
  • Rap müzik hayatın anlamı, baş kaldırmanın sesi.

0|0
    0|0
  • RAP sagoyla güzel gerisi ise süsüdür..
    RAP candır şimdide dinliyorum..

0|0
    0|0
    • rap müzikten gram anlamadığın belli senin. şu sitedeki en eski dinleyicilerdenim ben. sagonun ne mal olduğunu karakterini felan hatta dövdüğü 10 yaşındaki çocukları bilseydin belki anlardın birşeyler.

• tamam beklerim ben haberin olsun :) bir mesajına bakar

• ALLAH razı olsun kardeşim görüşürüz :D

• Crap.. rapin bende cagristirdigi bu

0|0
    0|0
  • Bir tek sagopa dinlerim

0|0
    0|0
    • sagopayı rap aleminden saymıyoruz. arabesk rapçi o. zaten yaptıklarını bilseydin sagodan nefret ederdin. sana anlatabilirim :)

• Nefret ettiğim tek rapçi (!)

• Şu sitede belkide tüm mcler hakkında ansiklopedi gibi insanımdır. yaptıkları her boku biliyorum anlatabilriim isteyen sagopanın

• Rap bende bir panzer

0|0
    0|0
  • Siyah isyan pardon 2 oldu ozaman isyan

0|0
    0|0
    • alakası yok ama neyse

• Ceza Albümleri Dünya'da be satar bide RickRoss bak tap ne anla Didi reklamlarında oynayan kişiye mi rapci dicem

• biliyorum hocam hepsini. dinliyorum. imkanım olsada gitsem senin gibi. şanslısın. herkes şu an şey diyor morn üstad, sago üstad felan. türkler rapin değerini bilmiyorki

Yükleniyor...