Bunu okudunuz mu?

kitap bir çeşit biyografi vs artık orasını bilemedim sizce okunurmu aslında çok merak ediyorum fikri olan olaan varsa ya da aşinalığı? bir açıklasın yahu

bunu okudunuz mu ?

Güncellemeler:
@Tanemmm1907 @TersHatun @SerKan1923 @TersHatun @Glyfener @Nurbanunuzzz @buketburcu @LyannaStark @Mustafa10demir @Tavuk_götü @DamdaDeliVar @irmolika @s5xI4 @Hpolat0121 @voluptuous @gıcıkbella @dorey96 @Anthemiss @çikolatacı_- @BROMforVALDEN

0|0
4|5

En İyi Kız Görüşü

• ben böyle yazilari kaliteli bulmuyorum sahsen. insan okudugu ile büyüyorsa, böyle bir görüsle büyümek istemem. karakter manipülasyonu ve zaman kaybi diye düsünüyorum. ve biyografi oldugundan emin misin? cocu kisiler kitabi tutsun diye biyografi diyor, halbu degil.

0|2
    0|0
    • emin olmamkla birlikte bir insan bayağılığını nasıl kaleme almış olabilir o tarafı ben cezbeden açıkçası :D

• bayayiligi basit canim, istatistik cikarmis, linke tikla gör. 12 yilda 8 saatten hesap cikarmis. seninde düzenli cinsel hayatin varsa bu rakamai ulasirsin DEMISLER. yani anladigim kadariyla bu 10.000, 10 000 insan degil, 10 000 kez. cok merak ediyorsan kiy paraya al oku.

• not alıyorum...

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 5

• Ne Oluyor?

0|1
    0|0
  • Yoo okumadım

0|1
    0|0
  • benzerini okudum şef

0|1
    0|0
    • nedir ismi kardeşim

• iyiki okumuşsunuz efendim kitap zaten Anlamak için değilde YAŞAMAK için okunur siz yaşamıssınız gerçekte budur :) @NUrPembe

• Bu ne kültür ne de sanat. Okuma boş ver, gereksiz.

0|1
    0|0
  • biyografiler belgeselanlatılar felan sıkıcı oluyor.

0|1
    0|0
Yükleniyor...