Benim gibi Stannis Baratheon hayranı var mı?

Game of Thrones'da favori karakterim Stannis Baratheon'dur Kızını yakması birçok kişinin de içini yaktı belki ama onlar hep Lady Melisandre cadısının ışığın tanrısı ışığın tanrısı diye adamın beynini yıkaması yüzünden yoksa Stannis son derece cesur ve kararlı ve çok iyi bir komutan ve demir tahtı da gerçekten hakeden kişi. Ned Stark bile onun kral olmasını sağlamaya çalıştığı için öldü. Merak ettim acaba benim durumumda olan var mı diye.
Benim gibi Stannis Baratheon hayranı var mı?

• Evet ben de severim
    17% (1)33% (2)25% (3)Oy Ver
  • Sevmem
    83% (5)67% (4)75% (9)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
''The iron throne is mine by right. They will bend the knee or i'll destroy them''
Stannis Baratheon

0|0
3|2

En İyi Erkek Görüşü

• Şimdi o kızıl cadı jon snowu canlandırmassa inş geberir :D

0|0
    0|0
    • yakılarak çığlıklar içinde öldüğünü görmek isterim.

Kızlar Ne Diyor 3

• Hayır sevmiyorum. Kızıl Rahibe'nin çok fazla etkisinde kalmış kukla bir adam 😄

0|0
    0|0
    • Ne yapsın ışığın tanrısı tek gerçek tanrıdır o da böyle istiyor dedikçe inanıyor. şimdi de insanları en çok dinle kandırmazlar mı. bir de büyü yaptı sanırım ateşin içinde birşeyler gösterdi. davos bir kere melisandre'ye sallarken ateşin içinde benim gördüklerimi görseydin böyle konuşmazdın dedi. aslında ilk önce o kadar etkisinde kalmıyordu. melisandre çok istemesine rağmen karasu savaşına onu götürmedi ama savaşta alınan sonuçtan sonra melisandre de işte tanrıyakarşı gelirseniz böyle olur gibisinden konuşunca tamamen inandı. ben stannis'in cesaretini, kararlılığını, liderlik özelliklerini seviyorum ayrica tahtı hakeden tek kişi joffrey de tommen de cersei'nin gayri meşru çocukları tahtta haybeden oturdular. Khalessi'nin de demir tahtta bir hakkı yok. yıllar önce targeryenler yaptıkları zulümler nedeniyle devrildiler. stannis tahtı doğal olarak hakeden tek kişi ya o ya da yeğeni gendry'i destekliyorum krallık yolunda:)

• Tartışma açma amacım yoktu yahu sadece fikirlerimi paylaşmak istedim:) çoksık game of thrones tartışmasına giriyorsun sanırım bugün istemiyorum dediğine göre :)

• Istemiyorum yazacagima istiyorum yazmışım. Aklım nerdeyse artık 😅😅

• Nefret ederim ya iğrenç herif :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...