Sevilen bütün pop rock metal rap şarkıları genelde depresif farkettiniz mi?

bütün güzel sevilen şarkılar depresif bende seviyorum rap dinlemem ama depresif yani arabesk gibi nasıl desem onlar güzel oluyo hidra ölüme inat şanışer-anlat bana dimmu borgir-sorgeons vs..

0|0
51

En İyi Kız Görüşü

• marilyn manson this is the new hitt dinle

0|0
    0|0
    • dinlediğim bir şarkı zaten ama onun sweat dreamsi sevilir o da sevilir ama sweat dreams depresiftir ve rap dinleyende dinleyebilir onu seviliyo çünki anladın mı

• yAş kaç senin

• 19 neden sordun

En İyi Erkek Görüşü

• http://youtu.be/Rl6fyhZ0G5E
    Bu sana depresif geliyo mu

0|0
    0|0
    • sweat dreams şarkısı seviliyo ve o depresif bir şarkıcın sevilen şarkısı genelde depresif oluyo ne demek istediğimi anlamadınız hangi tür olursa olsun metalci olsun olmasın o şarkısı seviliyo

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• Ergenlik depresyonu bunlar hep. :D

0|0
    0|0
  • Hayır türüne göre değişir

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
    • bunu belli kesimler sever ama herkesin sevdiği yai ortak yerde buluştuğumuz şarkılar depresif olanları.. turn the page mesela , nothing else matters a hiç girmicem :D:D black sabbath god is dead olsun dirty women olsun o rifler öyle öldürüyo ki böyle hani anlıyosun ne demek istediğimi

• Ona bakılırsa çoğu pop şarkısına aşk üzerine yazılıyor.. Yani bir çoğu depresif şarkılar.. Sadece metal ya da rock diye gruplandıramazsın onları..

• pop ve rap te yazdım ya oraya bende onu kastediyorum bir çoğu depresif neresinde takıldın tam okumadın galiba

• Yeeeeep

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...