Elif Şafak kitapları tavsiyeleri neler?

Elif Şafak Aşk kitabını okudum beni benden aldı götürdü... Okudunuz mu siz...

Ayrıca Elif Şafak'ın tavsiye edeceginiz başka bir kitabı var mı?

0|0
18|15

En İyi Kız Görüşü

• Farklı dönemler farklı yaşantılar beraber o kadar güzel anlatılmştı ki hayran kalmıştm :)

Şemspare yi de seversin mutlaka şiddetle tavsiye ediyorm oku!

0|2
    1|0

Kızlar Ne Diyor 17

• İskenderi şiddetle tavsiye ederim , sürükleyici bir kitap .Canan Tan seversin diyenlere bakma tarzları aynı değil ,Canan Tanın kitapları bezdiriyor uyumsuz aşıkların hikayesini yazıyor sürekli ..

1|2
    0|0
  • bence de kadın çok gzl yazıyor

0|1
    0|0
  • aşk çok güzel bir kitap çok severek okudum. siyah sütü okudum o da güzeldi. çoğu kitabını aldım ama okuyamadım. o kadar çok kitabım var ki...

1|1
    0|0
  • iskender e kadar iskender dahil bütün kitaplarını okuldum. araf ı severim ben

0|1
    0|0
  • Araf ,kağıt helva ...(siyah sütü tavsiye etmem ama)

1|2
    0|0
  • elif şafak bencede menfaatçi bi yazar.. görüşlerime aykırı konuşuyor..o yüzden okumuyorum

1|1
    0|0
  • Elif şafak seviyosan canan tan da seversin

onun kitaplarınıda tavsiye ederim :)

0|1
    0|0
  • Aşkı en iyi en yüce biçimde anlatan kadın Elif Şafak üstüne tanımam bütün kitapları güzel :)

0|1
    0|0
  • Neden baktın neyi geride bıraktığına? Söylesene, insan terk ettiği şeye neden dönüp bakar son defa.

0|1
    1|0
  • siyah sütü okuma,kadınlardan soğuma ihtimalin var.onun dışında firarperest hoşuma gitmişti :)

0|1
    0|0
  • ben sayfa 200 e geldim hala beni benden almadı ... umduğumu buldum desem yalan olur

0|2
    0|0
  • Yok be evde duruyo bakmadım bıle.

0|1
    0|0
  • ben okumadım :)

0|1
    0|0
  • araf siyah süt şemspare şehrin aynalarını okudum hepside güzeldi tavsiye ederim

0|1
    0|0
  • baba ve piç güzeldi

0|0
    0|0
  • piraye ve eroinle dans mükemmel

0|1
    0|0
  • aşk güzeldi etkiledi beni şemsparede iyidir

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Elif Şafak'ı sevmem, okumam, tavsiye etmem... küçük iskender takıl

0|1
    0|0
  • Okudum tabiki çok güzel iki ayrı hikaye anlatılıyor. Birinde gelgitlerde dolu düşünceli bir kadın diğerinde ise Mevlana ve Şems..

Şemspare var çabucak bitirebilirsin bu kitabı...

0|1
    0|0
  • aşkın gözyaşları tebrizli şems

aşkın gözyaşları kimya hatun

bunlarıda tawsiye ederim şiddetle :)

1|1
    0|0
  • İskender kitabını okudum ve begenmedim. Necip fazıl oku derim mesela yeniçeri onnumara:D

0|1
    0|0
  • Türkiye halkına romanında ‘piç’ diyen ve Fethullah Gülen’e her fırsatta güzellemeler yazan Elif Şafak'ın yazdığı (kendi yazdığı da meçhul) kitapları zorla pazarlamaya çalışan holdinglere rağmen hala beğenilmiyor sevilmiyor. Elif Şafak halkından kopuk, kocasının bağlantıları sayesinde en sağdan en sola yelpazede ama asla Amerikan menfaatlerinden ayrılmayan sahte bir yazar. Kendisinden hiç hazzetmem ve basit bulurum.

0|0
    0|0
  • Siyah süt.

0|1
    0|0
  • Elif Şafak...

Tüm kitaplarını okudum.

Aşk bir numara elbette

Baba ve Piç, Araf, Şehrin aynaları eşsizdir. Aşk tadında okuyabilirsiniz. Mahrem de güzel diyebilirim.

Ancak Pinhan, Med-Cezir ve Firarperest'i sevemedim. Şimdi Şemspare çıktı ama onu okumayı düşünmüyorum.

0|0
    0|0
  • araf,baba ve piç derim

0|0
    0|0
  • Edebiyattan, Türkçe'den, sanattan ve kitaptan anlayan hiç kimse Elif Şafak okumaz. Gözlerine yazık kardeşim, git adam gibi şeyler oku.

0|0
    0|0
  • Elif Şafak'ın sözde Ermeni Soykırımına hizmet ettiğini gördüğüm ve anladığım an benim için bitmiştir.

0|0
    0|0
  • en iyi kıtabi en cok okunan kıtabi ''Aşk'' belki sende okumusundur okumadiysan mutlaka oku

0|0
    0|0
  • iskender pala yi tercih ederim.

0|0
    0|0
  • Aşk kitabi var onu okuyorum

0|0
    0|0
  • firarperest güzeldir ;)

2|0
    0|0
  • Aşk çok güzeldi.Sonunda yıkılmıştım.