Özgürlük Yolu (The Way Back) filmini izleyen var mı ?

Arkadaşlar bu flm beni çok etkiledi inanılmaz güzel ve 2,5 saat olmasına ragmen hiç insanı sıkmayan hayatta kalma filmi izleyen var mı aranızda?

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• izlemedim de dün gece tvdeydi dimi abim izliyordu, konusu ne ki?Özgürlük yolu benim bildiğim hitler döneminde toplama kamplarında olan bir şey. Kaçış yolu olarak biliniyor ama yolun sonunda silahlı görevliler kaçmaya çalışanları öldürüyor. 2 kişi kaçabilmiş onlardan sanırım o da yılbaşı gecesi görevliler içkiliymiş o sayede :D Bilmiyorum film bununla ilgili mi ama bununla ilgiliyse güzel olabilir gerçekten .)

0|0
    0|0
    • hayır alakası yok :D:D bu stalin deönemindeki soyvetleri anlatıyor esirler kamplardan kaçıyor ve sibirya,mogolistan,tibet derken hindistan'a varıyolar ardından özgürlüklerine kavuşuyorlar tabi bu olaylar tamamen dogada geçiyor,açlık,susuzluk 2 arkadaşlarının dahaa fazla dayanamayıp ölmesi filan çok etkileyici bi filmfi yaaa en çok kıza üzüldüm yaa :D:D.

• hahah hadi ya iyi bir nokta yakalamıştım oysa ki :D neyse o da izlenir :D

• izle pişman olmazsın :DD.

Kızlar Ne Diyor 1

• ben ama son kısmına baktım col ve kar kısmına ılk basta ne oldu bılmıyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• İzlemedim, sana güvenip izlenecekler arasına ekliyorum, beğenmezsem sonuçlarına katlanırsın :)

0|0
    0|0
    • aksiyon,macera filan değil,drama şöyle anlatim sovyet esir kamplarından kaçıp özgürlüğüne kavuşmaya çalışanların insanların hayata mücadelesi anlatılıyor(gerçeklerden uyarlanma) sibiryadan mogolistan,tibet hindistana kadar gidiyor bu insanlar.

• fark etmez, güzelse izlerim :)

• izle kesinlikle sıkılmaz ve çok etkilenirsin.

• izledim Rusya'nın içlerinden kaçıp geliyorlar falan. güzeldi evet

0|0
    0|0
Yükleniyor...