Game of thrones dizisinin sonunda sizce tahtta kim oturuyor olacak?

bu konuda her kafadan ayrı bir ses çıkıyor peki siz ne düşünüyorsunuz?

• jon snow
    15% (2)50% (6)32% (8)Oy Ver
  • daenerys targaryen
    38% (5)25% (3)32% (8)Oy Ver
  • hodor
    15% (2)8% (1)12% (3)Oy Ver
  • brandon stark
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • lord varys
    8% (1)0% (0)4% (1)Oy Ver
  • petyr "littlefinger" baelish
    8% (1)0% (0)4% (1)Oy Ver
  • tyrion lannister
    16% (2)17% (2)16% (4)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
6|8

En İyi Kız Görüşü

• snow
    diziyi 3 sezon izledim bariz belli ayrıca snow ölmedi (kesin bilgi yönetmen açık verdi)

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• lord baelish 6. sezon 4. bölümde sansa stark tarafından öldürülür jon snow kızıl kadın tarafından diriltirlir ve yabanileri kullanıp karakaleyi ele geçirir targaryen kızı meeren şehrinden öteye geçemez filim sonuna kadar filim sonuda şöyle olur jon snow ak gezenlerle savaşır kardeşi bradon güçlerini kullanıp ejderhaları kontrol eder ve ak gezenleri yakarak yok eder kuzeyi ele geçirirler ve kralın şehrini fet ederler tabi bu arada tommen öldürülür cercei inancı yok etmek isterken kuzen lanister tarafından öldürülür sahipsiz kalan şehiri jon snow ele geçirir trgeryan kızı savaş için geldiğinde barış yaparlar herkes mutlu mesut olur :))

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• hodor... sdadg

0|0
    0|0
  • içimden bir ses arya diyor

0|0
    0|0
  • Jon snow ölmedi mi la :/

0|0
    0|0
  • Ya Jon snow öldü nasıl tahta geçebilir acaba? ?

0|0
    0|0
  • Tabiiki ben...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Eğer Daenerys başa geçerse şu seride olabilecek en saçma şey olur bana kalırsa. Kitaplarını okumadım ama bu kafayla giden bir karakterin bu kadar uzun süre hayatta kalabilmesi bile başlı başına yazar kıyağıdır ve Martin'in en büyük kıyağı geçtiği karakter olması sebebiyle bir gün öldürülmesini beklediğim bir karakter.

0|0
    0|0
  • ilk başta içime doğan snow la khalesi evlenir biri çocuk istemiyordu diğerinin çocuğu olmayacak tencere kapak hoop taht diyordum ama bu gidişle dizide kimse kalmayacağı içün akgezenler bile olabilir :D

0|0
    0|0
  • Daenerys Targaryen

0|0
    0|0
  • A ve B birlikte olsun ❤

0|0
    0|0
  • Beni Destekleyin. Ben Oturayım Kardeşler.
    Havuz neyimde yaptırırım :)

0|0
    0|0
  • Çayı hüseyin kanka

0|0
    0|0
  • Jön snow

0|0
    0|0
Yükleniyor...