Okudugunuz var mı? hangısını tavsıye edıyorsunuz?

merhaba arkadaslar aralarından okudugunuz var mı hangisini tavsiye ediyorsunuz?

• Sabahattin Ali - İçimizdeki Şeytan
    42% (5)67% (4)50% (9)Oy Ver
  • Yusuf Atılgan- Aylak Adam
    17% (2)17% (1)17% (3)Oy Ver
  • Orhan Pamuk- Kafamda Bir Tuhaflık
    41% (5)16% (1)33% (6)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|3

En İyi Erkek Görüşü

• Kürk Mantolu Madonna'yı okudun mu?

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• bence daha hafif romanlara yonel

1|0
    0|0
    • çok mu agır? önerebılecegın var mı turk edebıyatından

Erkekler Ne Diyor 2

• çöplük kitapları bunlar insana hiç bir şey vermez özentiden başka bir şey değil

0|0
    1|0
    • Türk edebiyatına nasıl olur da çöplük diyebiliyorsun. Yazık

• u kadar ön yargıya ve kiibire geren yok ne klasik sağcısı ne solcusu sizin okuduğunuz kitapların sayısı benimkilerinin küsüratına bile yetişmez önce hakareti önyargıyı bırakın edebiyat mezunu olunca bir kaç kitap okuyunca alim sanmayın kendinizi karşınızakine e saygınız olsun orhan pamuk ipliği dediğiniz kişiyi kaale bile almam ben sebahattin alinin içiöimizdeki şeytanının haricinde kaç tane şeytan kitabı okuduk biz merak etmeyin siz siz olun daima hayatta işinize yarayacak kitapları okuyun etrafa caka satmak için değil hava atmak içinde değil biz bunların okurken siz dünyada yoktunuz sol cu mu komunist mi sağcı mı milliyetcimi ülkücümü şeriatcımı faşit mi kapitalistmi hangisini söylüyorsunuz hepsini
      sular seller gibi iötik çok şükür biz bilginin peşindeyiz boş ideolojilerin belli zümelerin akımın peşinde değiliz sizin yaşınız daha genç olduğu için heyecanınızı anlıyorum

HAA BU ARADA sağcı solcu şucu bucu ocu öcü devri kapanmıştır daima fikir adamı olun düşünün üretin okuyun araştırı

• ama asla kimseyi aşağlamayın belirli ideolojilrinde esiri olmayın çok yönlü olun

• Içimizdeki şeytan bir kitap değildir insan ruhudur okuduğumuz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Diğerlerini okumadım ama içimizdeki şeytan muhteşem bir kitaptır şiddetle tavsiye ediyorum
    Oğuz atay korkuyu beklerkenide okuyabilirsin
    ya da adam fawer Olasılıksız

1|0
    0|0
  • sabahattin ali her daim bir adım öndedir

1|0
    0|0
  • Okumadim hicbirini amma ve lakin icimizdeki seytan saglam gibi geldi 🚬

#rr

1|0
    0|0
Yükleniyor...