Kitap okumayı sevdirmek için ne tavsiyeler verebilirsiniz?

Kitap okuma alışkanlığı edinmeye çabalayan biriyim ve bu çabamı ilerde olacak eşime ve çocuklarıma da aşılamak istiyorum ve evdeki boş bir odamı kütüphane odası yapmaya karar verdim.

Özel kitap okuma ışıkları son ses bile açılsa hafif bir fon müziği gibi ses verecek ses sistemi kütüphane süsleri, küçük arabalar kar küreleri figür oyuncaklar felan yani kitabı sevdirici her şeyi yapmaya çalıştım.

Odaya bir çiçek koydum güzel gözüksün ortam diye
havalandırma için klima taktım ama eksiklerim var gibi bu durumda bana ne önerirsiniz ne yapabilirim?

Ve bu aralar ex libris hazırlamaya çalışıyorum. Kitaplarım bana ait olsun gibi bir istek oluştu içimden. Bu konuda da önerileriniz varsa alabilir miyim.

Kütüphane odasının kapısına profesyonel kütüphaneler gibi logosuyla birlikte isim oluşturmak istiyorum, yine bu durumda da bana önerileriler sunabilir misiniz...

her türlü fikire açığım sadece dalga geçici alay edici ve saçma şeyler olmasın lütfen.

Güncellemeler:
kitap okumayı sevmeyenlere ve çocuklara sevdirme adına gelecek amaçlı ne yapabilirim diye sordum. kitap önerisi istemedim.

1|0
149

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 13

Erkekler Ne Diyor 9

Yükleniyor...