Siz olsanız sevgilinize nasıl iyi geceler derdiniz?

Siz olsanız sevgilinize nasıl iyi geceler, yada gunaydın derdiniz? şiir,Anlamlı sözler vb şeyler en yaratıcı ve romantik kimmiş ögrenelim biraz degişiklik olsun kızlar sizdende bekliyorum yaratıcı şeyler =)

0|0
10|8

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 9

• şimdi yazsam 3000 karakter yetmez ama azcık yazıyım Günaydın ömrümün geri kalanı erkeğimmm Sol yanım Seni seviyorum bebeğimmm Güne seninle başlamak ne kadar mutluluk verici böyle şimdi yanımda olman gerekirdi neyse o günlerde gelcek vs sen şimdi bunları yazdığıma bakma sabah telefonuma günaydın aşkım mesajı gelse telefonu fırlatırım kimin la bu telefon diye bağırırım o kadar sevgilim yok yani :(

:D:D:D

0|1
    0|0
  • ohooo ben var ya çok cilveliiyim ha neler döktürürm sevgilime duygusal duygusal şeyler ama yazmam burda .a

0|1
    0|0
  • her gece uymadan önce ona attığım son mesajdır...'' tatlı uykular sevdiğim,melekler seni korusun,çünkü yalnızca onlardan kıskanmam seni... ''

0|1
    0|0
  • o bana iyigeceler diyor ben ona sanada diyorum :D uzun bir süre ses alamıyorum sonra :D

0|1
    0|0
  • "İyi geceler aşkım" bitti. Destan mı yazayım napayım :/ Az ve öz.

0|1
    0|0
  • öpücüksss<3

0|1
    0|0
  • en yaratıcı şekilde geceler iyi derim.

0|1
    0|0
    • Ben konusmayı sevmem ama nedense bu gece konusasım geldi :D walla siz kızlar bize laf edersiniz kazma dersiniz bizden beter cıktınız inlginc güzel söz yazan bekliyoooooom ilham verin ya la :D

• gece iyi ler.

• beni baştan yarat, sonra iyi geceler dile

• İyi geceleri bu kadar basitleştirenlere yazıklar olsun iyi geceler ... :) Mesajım bu olurdu .

0|1
    0|0
    • Neden İyi geceleri bu kadar basitleştirenlere yazıklar olsun dedin ki ?

• Benim sevgilim olmuşsa böyle düşünmez muhtmelen çünkü ben sadece kelimelerde kalan mecazları bazen sevemiyorum iyi bir geceyi samimi olarak dilerim ben

Mesela ;İyi geceler .

• Hmm anladım farklılık kişiye özgüdür buda senin yapın demekki

• o gece çalıştığı için ben ondan önce yattığım için her gec askim ben yatıyorum iyi geceler seni çok seviyorum öptüm diyip yatıorum oda eve gittimi aynı şekilde bana atar .a

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

Yükleniyor...