Ergen dizileri yüzünden mükemmel şarkılardan soğumak, sizin de başınıza geldi mi?

Arkadaşlar sizede oluyor mu? Ergen dizileri isim vermeyecem kimine göre Medcezir, Kiraz mevsimidir ne biliyim birşeyler falan. Burada çok kral şarkılar söyleniyor ama oradaki mıymıy yapmacık tip 2 aşık insanın birbirlerine söylediği şarkı oldugu için böyle insanda da bir soguma oluyor. Şey diye düşünüyor : ''Ulan şimdi benim bunu burdan duydugumu sanmasınlar bu salak diziden''

• Evet. Oluyor
    72% (13)78% (7)74% (20)Oy Ver
  • Hayır. Benanağ
    28% (5)22% (2)26% (7)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• Aynı şeyleri düşünüyoruz birde youtubeye utanmadan "şu diziden gelenler" yazıyorlar sinir oluyorum ama ne yapacaksın işte 3 ay tatili oldu çocuklar için böyle diziler yapıyorlar dizi dediğin kırgın çiçekler gibi olmalı dizide gerçekleri anlatıyor bizim izleyip de "böyle şeyler anca filmlerde dizilerde olur" diyeceğimiz türden değil ben her bölümünde ağladım ne bileyim saçma sapan yok bu bunu seviyor o onu öpmüş bu kız buna aşık olmuş hepsinin konusu bu ergenler için yapılmış diziler işte seninde dediğin gibi şarkı konusunda bende sıkıldım artık

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Aynen izlemesem bile bir keresinde olmuştu şarkıyı mırıldanıyordum kız ayy sen bu diziyii mi izliyorsun diyip fragmanını anlatmaya başlamıştı

0|1
    0|0
  • aynen kesinlikle öyle

0|1
    0|0
  • Birçok kez maalesef.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...