Harem dizisi ne ile dalga geçiyor?

Fox ta pazar günleri yayınlanan Harem dizisi; Muhteşem Yüzyıl ile mi alay ediyor, Osmanlı ile mi? Hangisi sizce?

0|0
6|11

En İyi Erkek Görüşü

• Osmanlıyla alay etmiyor.Zaten edemezde.Direk Muhteşem Yüzyıla hitap ediyo diyemem ama dolaylı yoldan bi eleştiri var.Komediyle birleştirince de güzel bişey çıkmış bence.Yalnız RTÜK'den ceza bekliyorum haremdeki bayanların giyinişlerine ve belaltı cümlelere.Ama bişey yok sanırım.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Osmanlı yla neden alay etsin ki...

0|0
    0|0
  • şunu akıl etmeyi beceremiyoruz demi dizi gerçeklerle alakası olmayan birşeydir o sadece komedi olsun diye yapılmış bir dizi hiç birşeyle alay ettiği yok ama birileri gözüyle bakıp onu belgesel diye adlandırırsak o başka ama o sadece dizi

0|0
    0|0
  • kıyıya vurmuş balina misali birşeyler yapmak için çırpınınan zeka seviyesi düşük esprilere sahip vasat bi yapım işte.5dk dan fazla dayanamadığım için kimi alaya aldığını da anlayamadım

0|0
    0|0
  • Harem dizisinin de Muhteşem Yüzyıl dizisininde canı cehenneme millet olmayan adamları kahraman eder bizim milletimiz kahramanlarımızla alay eder ... :/

0|0
    0|1
  • Muhteşem Yüzyıl ile dalga geçiyorsa sorun yok ama Osmanlı ile dalga geçiyorsa ben o seti basarım arkadas!

0|0
    0|0
  • Bence muhteşem yüzyılı ti'ye alıyorlar:)

0|0
    0|0
  • Berbat bir dizi. En ufak bir zeka parıltısı yok senaryoda. Ama hatunlar taşşş:)

0|0
    0|0
  • daha onlarda bilmiyor :/ sıkıntı yok

0|0
    0|0
  • Hayır, sadece komedi filmi işte..Herhangi bir şeyi iğnelemeyi hedeflemiyorlar.

0|0
    0|0
  • muhteşem yüzyılla tabiki Osmanlıyla alay etmek kimin haddine

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Türk filmi klişeleriyle dalga geçiyor..:)

Ve doğru bilinen yanlışlarla,

kadın erkek ilişkileriyle..

ne tutturursa işte:D

0|1
    0|0
  • muhteşem yuzyıl ıle.ıkısını de sevıyorum :)

0|0
    0|0
  • muhteşem yüzyıl

0|0
    0|0
  • Osmanlı ile dalga geçiyor olsaydı, o dönemlerden isimler kullanılırdı. Farkındaysan saçma sapan uydurma isimler kullanılıyor :)

0|0
    0|0
  • muhteşem yüzyıl.

0|0
    0|0
  • Tren yapmis bemce onlar.

Harem-Muhtesem yuzyil-Osmanli.

0|0
    0|0
Yükleniyor...