Müzik zevki olmayan insanlara ısınamamak normal bir şey değil mi?

Gizli Üye
İsmail Yk dinleyenler, Demet Akalın'cılar, Serdar Ortaççılar, Türkü Bar müdavimleri vs.

Özellikle de bir kadın, dış görünüşte ne kadar çekici olursa olsun, yukarıdaki şeylerden birine haiz olduğunda, anında soğuyorum. Masadan kalkıp gitmişliğim bile vardır.

Gerçekten müzik zevki oturmuş bir insanın karakterinin paha biçilmez olduğunu ve beyninin/karakterinin dolu dolu olduğunu düşünmekle birlikte sadece, hep bu kadınlara aşık oluyorum birden bire.

Evlendiğim kadın ile bir pazar kahvaltısında sadece ikimizin bilip sevdiği, arada derede kalmış bir parçayı dinleyemedikten, içim kabarmadıktan sonra evliliğin bile hiç bir anlamı olmayacakmış, sinsi ve salak mahalle kızlarının eline kalacakmışım gibime geliyor.

Yanlış mı yapıyorum? Ya da nedir bu? Saçmalık mı yoksa?

(İşin aslı, böyle düşünen bir çok insan tanıyorum)
Güncellemeler
+1 yıl
Saygı duymuyoruz veya aşağılıyoruz değil. Kendi içimizde soğuyoruz sadece bu insanlardan.. Isınamıyoruz ve bunun normal olup olmadığını soruyoruz size. İyi okuyun şu başlığı ve yazılanları. Aşağıda halen daha bir takım gerizekalılar sanki hakaret ediyormuşuz gibi cevap yazıyor. Anlatamıyorum galiba..
Müzik zevki olmayan insanlara ısınamamak normal bir şey değil mi?