Küresel ısınmaya inanan var mı içinizde?

Buna insanlar olarak bizlermi neden oluyoruz, yoksa hayvanlar mı?

0|0
9|11

En İyi Kız Görüşü

• Aklıma Dan Brown kitapları geldi. nedense... Yalan da olabilir doğru da. Belki de küresel ısınma yok veya bildiğimiz gibi bir olay değil? Veya tüm bildiklerimiz yanlış da bu güne kadar kandırıldık? Ya da hepsi doğru ve kıyamete gidiyoruz? Hiçbir türlü gerçeği öğrenebileceğimizi sanmıyorum.

0|2
    0|0
    • Seni ekliyorum.Senle tanışmam gerek.

• Rica Ederim ne demek her zaman :))) tamam gidiyorum artık derin bir nefes alabilirsin Anlaşamsakta bende teşekkür ederim iyi geceler...

• Tatli uykular bye bye

Kızlar Ne Diyor 8

• Küresel ısınmaya inanmak nedir ya?

Bu şey gibi yer çekimine inanıyor musunuz?Ne saçma bir şey...

Biz neden oluyoruz bizzat insanlar.Hayvanlar kendi ekolojik hayatlarında yaşayıp giderken bu işe çomak sokan biziz.

2|0
    1|0
    • Ama buzullar eriyo? 2035 de amerika sular altinda kalacakmis/ insan nufusu son elli yilda yuzde 500 artmis, her dogan bes kisiye bir kisi oluyomus mus mus. bir suru daha

• Anlatmak anlamsız sana.Yabancı bir dilde konuşuruz biz.

• Senin dinin dünyanın yok olmasına karşı değil galiba. Benim dinim ve dünya görüşüm, kontrolsüz sanayileşme, fabrikalaşmadan ötürü dünyanın doğal dengesini bozduğumuzu söylüyor. Yani dini olgu bir olgu değil, farkındaysan, küresel bir tehdit.

1|0
    0|0
  • hayvanlar nasıl neden olabilir ki :). bizim kapladıgımız alan onunkilerin yüz bin katı neredeyse. Doğal ve normal olan onlar. Anormal olan bizim artışımız.

0|0
    0|0
    • Ayip olacak ama ineklerin osuruklari cok buyuk nedenmis kuresel isinmaya.

• Mantiksiz mi? cikan gazin yogunlugunu sen biliyomusun? iki kilometre oteye etkisi var, oda bi tanesinin yani.

• evet evet

• her şeye sebep olan insanlar. ALLAH bize yaşayalım diye doğayı vermiş ama hor kullanıp değerini bilmeyen çokk .

0|0
    0|0
  • Kuresel isinma, tamamen yanlis olmasa da abartilmis bi olay bence. Insanlari dogayi korumaya tesvik etmek icin yine 'diger' insanlarin cikardigi bi soylem. Elbette ekolojik dengede problemler oluyor ama dedigim gibi bu kadar abartili degil.

0|0
    0|0
    • NASA climate change yaz ve fotograflara kendi gozunle bak. Abarti falan yok ortada.

• Ben kendi fikrimi soyledim, bir seyi kanitlamak zorunda degilsin arkadasim. Ayrica abarti olamsini dusunmem de Nasa olmasi zaten. Sen oyle dusunuyorsun, ben boyle dusunuyorum. Bu kadar.

• şöyle bişey var link

karasız kaldım. komik ama.

0|0
    0|0
  • Ayy ben çok inanırım öyle şeylere.

0|0
    0|0
  • inanç sistemim daha farklı njvvkfnj

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• @ekinokswest sorusu diye geldim lem... küresel ısınma var, sn 50 yıldaki (sanayi devrimidir asıl başlangıcı-ama son 50 yıl çok net rakamlar verir) karbon salınımı ve ortalama sıcaklıkları araştırırsan(ki bu basit blgiye çok rahat ulaşabilecekken sorman hata) sonuca varırsın. Yoksa iki inek osurdu diye çıkmadı bu söylenti.

0|0
    0|0
  • Aslında inanmıyorum, yani mantıklı gelmiyor. Herşey bir denge içinde dünya nüfusu kalabalıklaştıkça dengenin çoktan alt üst olması lazımdı diyorum, o yüzdendir ki uyum sağlanıyor bir şekilde. Tren raydan çıkmak isterse çıkar zaten makiniste bakmaz.

1|0
    0|0
    • Denge bozulmus zaten olayda o iste.

• Nan kanserle ne alakası var bunun e Allah'ın kulu, Senin söylediklerine katılmıyorum ve sana inanmıyorum soruna cevap verdim bitti. Beni neden inandırmaya çalışıyorsun ki kendine veya tüm bu olanlara, inanmıyorum. Soruna cevabımı verdim olay kapanmıştır benim için.

• haci o zaman sen keyfine bak

• Dünyaya en büyük zarar veren canlı insandır bu büyük bi gerçek. Fakat bazı hayvanların da buna neden olduğunu düşünüyorum ben. :)

0|0
    0|0
  • Valla son gelen doğalgaz faturasından sonra camı açıp deodarantları dışarıya boşaltarak elimden gelen katkıyı vermeye çalışıyorum bu sürece.

1|0
    0|0
  • olm kıyamet kopçak ya :D bırakın doğaya karşı gelmeyi sanki dünya carbonfiber yere tükürsen bozuluyo zaten

0|0
    0|0
  • Küresel ısınma doğal bir süreç aslında, mesele bunu insan eliyle hızlandırmamız ve de doğadaki "tamponları" yok etmemiz

0|0
    0|0
  • Sen ister inan ister inanma bu bilimsel bir şey zaten.

0|0
    0|0
  • Dünyaya zarar veren tek canlı insandır bunu unutma dostum

0|0
    0|0
  • Ben Çevre Mühendisiyim ve bazı gerçekleri eğer doğru anlatıldıysa inanıyorum, yanlız Kyoto protokolu saçmalığı bunun çözümü değil, üertim ve hava kirletici faaliyetlet devam ediyor, sadece harita üzerinde yeri değişti ( başka bir deyişle nufusu kalabalık ülkelere kaydı çin, hindistan Enedenosia, vs. gibi ülkeler.)

0|0
    0|0
    • Kullandigimiz gaz ve sulardan eksilen bosluga yerin altinda ne oluyor merak ettim. oyle bos kalmiyo heralde?

• o zaman arabistan kitasi tamamen cokmesi lazim degilmi yillardir alti bosaltip duruyorlar.

• hayır alakası yok eğer petrol kullanımından bahsediyorsan, zannetme ki petrol yeraltında yakıt şstasyonu deposu gibi bir boşlukta durmaktadır, su kuyularına düşen çocuklar hiç kurtulmamalrı lazım nasılsa aşagıda bir kapalı deniz var.

• hayvanlarında suçu var.onların fosilleşmesiyle onları yakıt olarka kullanıyoruz ve küresel ısınmaya neden olmuş oluyoruz.hayvanlar ölmese böyle bişeyde olmazdı

0|0
    0|0
  • ne güzel işte küresel ısınıyoruz havalar da soğuk zaten:D:D

1|0
    0|0
Yükleniyor...