Bir insana neden aşık oluruz?

Özellikle samimi cevapları çok merak ediyorum. Her cevabı merak ediyorum ama kimse sevgiye veya sevgiliye bu açıdan yaklaşmaz kolay kolay

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

• Sevgilimle sevgili olmadan once hoslaniyodum fakat bir hoslaniyodum bir hoslanmiyodum degisiyodu. O da birden bana acildi. Beni cok sevdigini soyledi. Durust olmasi beni etkiledi sevgili olduk. Daha sonra her seyi anlatabildigim hic cekinmedigim biri haline geldi. Bana cok benzemesine rağmen benden cok farkli olup benden bir parca hatta bir ben olmasi beni asik etti. Anlayisli biri olmasininda cok katkisi var. Sorun cikarmams rağmen alttan aliyor hep. Ama yinede ezilmeyip sozunu geciriyor. Ozledim bir mesaj atayim :D

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Cevabı kendin vermişsin aslında aşkta neden olmaz.. :) Aşk farklı bir duygu ya sevgi sözcüğü bile basit kalıyor yanında. Aşk öyle bir şey ki insan yeri geliyor kimseyi gözü görmüyor, yeri geliyor herkezi karşısına alıyor. Kime aşık olacağımızı seçemiyoruz.

Bunun ile ilgili kısa bir Hikaye anlatayım. Tam hatırlamıyorum ama Mecnun, Leyla'sı için delirdiği zaman Padişah (emin değilim) Mecnun'un deli olduğu Leyla'ya bakmış bide ne görsün Mecnun'un kendini parçaladığı Leyla şaşıymış meğer :) sonra padişah Mecnun'a dönmüş "Sen bunun için mi deli oldun.." Mecnun ise "Gönül bu söz geçmiyor ki.." Hikayeyi tam hatırlamıyorum ama ana teması buydu.. ;)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• aşık olduğumuz kişide yıllardır eksik olan parçamızı görürüz çünkü sanki hayatındaki tek eksik oymuşta o gelince herşey düzelecekmiş gibi gelir.

tabi bunun yanlızca bir sanrıdan ibaret olduğunu anladığında çok geç oluyor.

0|0
    0|0
    • Aşkın yüzüne mi kapattı?

• haklısın öyle yapmaya çalışıyorum bende...

• Fazla da bilmişlik yapmaya gerek yok

• Buna Şeytanın Avukatı filminden çok sevdiğim bir replikle cevap vermek istiyorum.

Kevin: Peki ya aşk?
    John: Çok abartılıyor. Biyokimyasal açıdan, çok miktarda çikolata yemekten farksız.

0|0
    0|0
    • farklı bir bakış açısı :) cevap güzelmiş bu konuyu uzatırdım ama uzatmicam :)

• sana yazarım en fazla aklıma soktuğun için :P

• Hayat yeterince sıkıntılı olduğu için insan kendisini mutlu edecek şeyi aşk da buluyor sanırım.

0|0
    0|0
    • Olabilir ama biraz çıkar amacı güdüyor gibi aşka çıkar olmaz

• neden aşık oluruz gibi bir soru yanlış olur o zaman. çünkü aşk kendiliğinden gelişen bir şey, kalbine neden diye sorduğunda cevap alamazsın da bilemezsin de sadece sevmişsindir.

• Belki en ilginç nedeni nedeni olmayışıdır.

• Ask nedensiz sevmektir.

0|0
    0|0
    • çok klasik bir cevap o zaman neden keşke deriz

• Keşke sevmeseydim derken elde olan birsey mi sence

• Eğer bir sonucu varsa sebebi de vardır

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...