Resim hakkındaki yorumlarınız nelerdir ?

Benım nedense cok moralımı bozdu ya. adalet degıl bu arkadaş.. link

Güncellemeler:
acıklama yapmamısım hemen yapim onuda Diyarbakırda olay, eylem yapılıyor millet saldırırken çocuğun simitleri yer sacılıyor yıkılıyor ama kimse oralı olmuyor. bi allahn kuluda görmuyor cocugun halını.. !
yılbasında cıkıcak bır olay olucak bır taciz için herkes ayaklanacak gundem yaratılcak( tabiki onlarda olması gerek) ama bu ve bunun gıbı nice sey sadece bırkac duyarlı vatandasın ona buna sövmesıyle kızmasıyla kapanıp gıdecek. gerıye o cocogun gzyasları ve onu grupte gözlerı dolanlar kalcak.. keşke bunlaraında cozumu olsa
yanlış görmüyorsam birde çocuğun giydiği hırka gibi elbisesinde bir okulun amblemi var. okul üniforması galiba üzerindeki fermuarlı giysi

0|0
9|11

En İyi Erkek Görüşü

• bende küçükken şimit satmıştım rahmetli babam o zamnlar trafik kazası geçirmişti para sıkıntısı vardı hem okul hem simit satmak insanlar çok acımasızdı 9 yaşındaki bi çocuga zaten hayat yükünü oldugundan fazla yüklemiş bide simit alacakların olmadık davranışları çok üzerdi beni ama çok çalıştım çabaladım çok şükür Allaha yardım etti , bu fotoyu görünce kendimi gördüm, ne ordaki eylem nede düzen onun umurundadır sadece giden telef olan simit emek ve akşam eve götüremeyecegi 10 15 lira aklındadır

6|5
    0|0
    • aynen öyle kardesım..

• rica ederim okuyannda gozunu dolduruyo sanırım..

• hayat çok zor kardeşim benim anlattıklarım sadece hayatın zorlukları kitabında kaçıncı milyon baskıdaki bi sayfa,Şükredip sabretmekten başka çare yok direnmek ayakta kalmak lazım

Kızlar Ne Diyor 9

• İnanır mısın "benim nedense çok morelimi bozdu" yazısını okurken bu resmi ile karşılağımı tahmin ettim.Bugün bir çok yerde gördüm bunu.Rezalet başka bir şey değil.Paylaşmaya gelince sosyal paylaşım sitelerinde akın akın paylaşılıyor keşke sosyal paylaşım sitelerinde oldukları kadar duyarlı olsalar.BURAYA AFİLİ CÜMLELER YAZMAK HİÇBİR ŞEYİ DEĞİŞTİRMEYECEK !

0|1
    0|0
    • yılbaşında hiçbir şey yapamayacağım diye isyan edeni de var ekmek parası için ağlayanı da

• Kesinlikle evet.O kalabalığın ne olduğunu anlamayacak kadar küçük o çocuk ve hiç biri zerre umrunda değil.Bu sadece görünen yüzü diyelim, kim bilir daha neler neler yaşıyor.Önce şükretmeyi bilmeli insan cidden yazık.

• aynen öyle..

• Kıyamam ya , içim acıdı.

1|1
    0|0
  • hayat çok adaletsız.kucuk krdesım gelıyor aklıma boyle seylerde ıcım gıdıyor gozlerım doluyor.sokakta falan gordugumde.

0|1
    0|0
  • Şu anda gözlerim doldu gerçekten moralim bozuldu.

0|1
    0|0
    • benmde..

• haber tvlerde cıkmıs ancak detay ögrendm.Diyarbakırda yuruyuste polisin sıktıgı tayzikli suyla devrılmıs tezgah. kmse oralı olmamış..

• İçim parçalandı şrfsiz hepsi

• Evet çok üzüldüm facebokda gördüm.. Diyarbakırda olay, eylem yapılıyor millet saldırırken çocuğun simidi yıkılıyor ama kimse oralı olmuyor.. Olan ekmek kazanmaya çalışana oluyor.

2|0
    0|0
  • çok üzüldüm nasıl vicdanları var ya

0|0
    0|0
  • hibinetorlar:( yuh yha:(

0|0
    0|0
  • Şımarık p.çlerin yanında böyle zavallı çocukları görünce içim parçalanıyor lan :(

1|1
    0|0
    • onlar dusunmezler sımıtı smıtcıyı falan. aksamkı partı nerde onun pesındedırler..

• Kıyamam onun göz yaşlarına ya.. Allah yardmcıları olsun.

• nolmuski ben anlamadim

0|0
    2|2
    • aciklama yapilmis olsaydi basta sormazdik heralde sayin eksileyenler

Erkekler Ne Diyor 10

• İbnelerin sınırı yok , yazık günah..

1|1
    0|0
  • Orda biride çıkmıyor evlat hepsi ne kadar hepsini alıyorum diye ? Bu insanlık ayıbı. Bunun inançla da alakası yok. Mesela dün peçete satan yaşlı bir teyze gördüm ne kadar param varsa aldım peçete sırf o gün erken eve gitsin diye.. Neden kimse düşünmüyor ?

0|0
    0|0
  • nasıl devrilmiş çocuğun simitleri detayı da verseydin iyi olurmuş

0|1
    0|0
  • Allah yardımcısı olsun. Ben de üzüldüm.

0|1
    0|0
  • güncelleyip durma !

0|0
    1|2
  • Hayat böyle işte. Malesef böyle diyecek bşy bulamıyorum..

Sözün bittiği yer.

0|0
    0|0
  • Üzüldüm...

0|0
    0|0
  • Nasıl iş mk bu.

0|0
    0|0
  • yemin ederim çok s-xsi bi kız koydun sandım :D

0|0
    8|4
  • Bazı insanlar şanslı,bazıları hayata 1-0 yenik bazılarıda iyi aile çocuğu olarak doğar

0|0
    0|0
Yükleniyor...