Erkek arkadaşlarla romantik komedi izlemek ?

bir akşam erkekler toplanıp romantik komedi izlese ne düşünürdünüz?

normal mi bu durum nedir?

Güncellemeler:
agir abi takilanlar yapar mi bunu? yoksa genelde iyi huylu mu

0|0
314

En İyi Erkek Görüşü

• normal normal... aşkı için dağı delen ..çöllere düşen.. denizleri geçen..erkek romantik komedi izlemiş çokmu yani.. erkek aşık olma ve aşk konusunda b.kunu çıkarmada çok iyidir. unutmayalım romantizim erkeğin kadına duygularını açıkça göstermesine ve fiili olarak açıkca belli etmesine denir. ''gay'' suçlaması yapan arkadaşlar ? siz sanırım filim ve sinema denince rambo serisinimi anlıyorsunuz sadece? agır abi pozu çeken sert görünmeye çalışan gömleğinden üç düğme açıp saçları jöleliyen eline tesbi alıp dar paça pantolon ve converse ikilisiyle buluşan çakma ağır abi olmaktansaharbi erkek olup sevmeyi aşkı bilip romantik komedi izlemek hatta ve hatta romantik ve dram türü izlemek izledi diye dar paçalı lardan gay damgası yemek bile daha sempatik geliyor. arkadaşım sorunun cevabı ''erkek olmak demek karıya kıza bakmak demek değil karısına kızına bakabilecek sorumlulukta olmak demek'' oturup romantik komedide izleriz romantik filimde dramda.. gerkirse seyrederken ağlarız erkek olmaktan önce insanız ve sevmek sevilmek gibi duygulara muhtacız..

0|0
    0|0
    • cok guzel solemissin eline parmagina saglik.

benim sevdigim cocuk da izlemis ben cocuggu tanimiyorum facede guncelelmesinde gormustum. arkadaslarla r.k. izledik haftyayi iyi geciririm artik yazmis. ben bunu maco ciddi filan duye dusunuyodum bole yazinca mulaim biri olabilirmi acaba diye de dusundum o yuzden sormustum herkes bakarmi agir abi ciddi olsa bile mi diye sence?

• sessiz insanlar genelde maço olmakla anılır.. yada utangaç insanlar insanlarla diologdan kaçtığından kendini begenmişlikle suçlanır.. kimsenin gerçek kişiliğini onu çok iyi tanımadan çözemezsin konuşup tanımaya çalış.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 13

• yok biz kendi aramızda genelde p*rno izleriz! arkadaşım neyin kafasıdır bu, adamlar bir film izliyor.. nesi var bunun!

0|0
    0|0
  • romantik komedi izlenilebilir ama sadece romantikse bunda bi kasıt arıycaksın

0|0
    0|0
  • Normal ne olacak filmler izlnsin diye yapılır 2 sevgili izlesin die değil :) bi kaç erkek romantik komedi izledi die gay gibi görme aman diyim :)

0|0
    0|0
  • altı üstü film nevar bunda :)

0|0
    0|0
  • normal romantik komedi işte :D yok be normal değil saçma. kendi aramızda korku savaş falan izliyoruz

0|1
    0|0
  • yaaaa ne diyonn sen yaa ! :( ne var bunda, ne düşülürmüş :D ! SENCE ANORMAL bir duum var mı?

0|0
    0|0
  • Yapmaz erkekler kadınları kafalamak için kullanır sadece romantizmi:D

0|0
    0|0
  • ya sız ızleyınce oluyor da bız ızleyınce mı garıp oluyor :)

0|0
    0|0
  • normal bi anormallik mi olmalı :D

0|0
    0|0
  • gay.            

0|0
    0|0
  • hepsi gay bırak gitsin, nedemek agır abilik ve romantik komedi, erkek ve romantizim yanyana bile koyma gay bunlar gay , p*rno izleselerdi suç olmazdı ama romantizim kabul edemedim :))) (Allahım sana geliyom )

0|0
    0|0
  • siz kızlar ne yapıyosanız onu yaparlar.

0|0
    0|0
  • beraber yatmayada gider onlar :D:D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ayıp sahneler oluyo izletmem. Açarız bi ipman oh mis :D

0|0
    0|0
  • Normal nıye olmasın

0|0
    0|0
  • çok normal hatta tanıdığım tüm erkekler bı arada izliyolar

0|0
    0|0
    • peki maco agir abi takilan bi erkek oldunu dusndugum biri de izlemis, sence ozaman maco filan degilmidir o? yoksa maco agir abi hepsi izliomu diosn?

• hepsi izler tatlım

Yükleniyor...