Tam bir çakma diziler var arkadaş tam özenti ülkeyiz öyle değil mi?

Yok arkadas yok bu ülkede bir senaryo bile kendi yapim olmayacak simdife "sehrin melekleri" isimli dizi cikiyor abi bu cehennemin melekleri degil miydi? Ne cakma özentiler ondan sonra neden dizi ve film yapim neden gelismiyor gelismez tabi..

Siz ne dusunuyorsunuz bu konuda

0|0
6|1

En İyi Kız Görüşü

• Pretty little liars=tatlı küçük yalancılar.. Bu herşeyi açıklıyor dediğin gibi. Ya bir insan adını bile kelimesi kelimesine çevirip üstüne üstlük jenerik müziğini bile türkçeye çevirip diziye aynı şekilde koyup dizi yaparmı ya. İğreniyorum izleyenlerdende çok tiksiniyorum.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Sorma sorma. Hayır bir de daha güzel yapsalar, hadi en azından orijinal kıvamında yapsalar neyse diycem, aynı konuyu orijinalinde 40 dakikada izlerken bizdekilerde 2-3 bölüme yayılıyor.

0|0
    0|0
  • Yabancı programlardan esinlenip tvlerimizi uygulanan çok fazla dizi, film, yarışma var haklisin

0|0
    0|0
  • Aynen kendimize ait tv programlarimiz dizilerimiz yok hepsi yabanci dizilerin çakmasi ve sacmalar. Bitek töre dizileri bizim ulkemize ait gercekten gelismiyoruz

0|0
    0|0
  • 'Pretty Little Liars' Türk versiyonu var 'Tatlı Küçük Yalancılar' yani şöyle söyleyim en fazla ne kadar kötü çekebiliriz diye uğraşmışlar rezil yani

0|0
    0|0
  • Şimdide tatlı küçük yalancılar ı yapmışlar 😂😂 ( pretty little liars ) hayattan soğdum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Çakma dizi olmayanlarıda kaldırıyorlar be abicim bkz. Leyla ile mecnun, behzat ç...

0|0
    0|0
Yükleniyor...