Gerçekten Korkutacak Korku Filmi Önerileri :) ?

Arkadaşlar ben ne kadar korku filmi izlediysem korkmadım başta Dabbe - Anabella- Korku Seansı - Musallat - Siccin - Ruhlar Bölgesi - Paranolmal Activity - Ammar ve daha birçok filmler beni korkutamadı bildiğiniz sağlam korkutacak korku filmi var mı?

0|0
7|10

En İyi Erkek Görüşü

• İşte bu kız bu kadar korku filminden korkmaz ama mutfakta ya da tuvalette karşısına hamam böceği çıkarsa tavana zıplar. Olum dengeli olun biraz yaaa :D

0|0
    0|0
    • yoo ben korkmam :D

• Elbet vardır korktuğun bir şey :D Fare kedi köpek yılan örümcek :D İlla ki bir şeylerden korkar insan :D Eğer bunlardan da korkmuyorsan bence seni astronot yapalım :D

En İyi Kız Görüşü

• Korku filmi arıyorum bende ammar nasıl izliyim mi?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Gece yarısı mezarlığa gitmeyi dene

0|0
    0|0
  • Dead Silence

0|0
    0|0
  • tam korku değil ama Resident Evil öneririm Evil Dead'da güzel filmdir ama iğrenç ötesi bir film izlemek istersen korku değil ama bünyem kaldırır miğdem bulanmadan bakabilirim dersen BİR SIRP FİLMİ isimli filmi izleyebilirsen otur izle derim.

0|0
    0|0
  • Üç harfliler maridler diye bir fil vardı onu izle

1|0
    0|0
  • korku fılmlerı benıde korkutmuyo sanmıyom oyle bı fılm oldugunu

0|0
    0|0
  • Ölüm madeni fena değil.

0|0
    0|0
  • Korku filminden korkulmazki zaten.

0|0
    0|0
  • hikaye daha çok etkiliyor beni.

0|0
    0|0
  • ışid videoları izle kendini kurbanların yerine yok ne diyim madem korkmuyon

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• 30 gün 30 gece izle 1 ay boyunca yatakların altından yaratık çıkcak diye duvarlara elleşerek ışıkları bulmayı çalıştım :D

0|0
    0|0
  • Korku filmlerinden korkman için onlar hakkında bilgi edinmen lazım bazı siteler var bunlarla ilgili yazan onları okuman lazım illa korkmak istiyosan. Ama bence hiç bulaşma kafana takmaya başlarsın sonradan kötü olur. Sen bence izle çok saçma filande:)

0|0
    0|0
  • you're next.

0|0
    0|0
  • El-cin, semum, şeytan-i racim, azazil

0|0
    0|0
  • Uç harflilerden korktugum için el cin beni ziyadesiyle korkuttu

0|0
    0|0
  • Geçen yaz ne yaptığını biliyorum