Pucca'yı seven var mı aramızda :) ?

Pucca'yı seven var mı aramızda :) ?
20li yaşlarda özellikleri kızlarin haberdar olduğu kitaplardan bir kaçı, fotodakiler. Okuyan var mi arkadaşlar?
Sanırım 5kitaptı Pucca'nınkiler:
-Küçük Aptalın Büyük Dünyası
-Ve Geri Kalan Herşey
-Allah Beni Böyle Yaratmış
-Ay Hadi İnşallah
-O Adam Buraya Gelecek
Çok eğlenceli ve doğal olduğunu düşünüyorum. Yaşadığı herşeyi günlük tarzında kitap haline getirmesi okurları tarafından tüm hayatinin bilinmesini sağlıyor. Sizce bu iyi birşey mi :)
Düşünsenize, özel anlar dahil hayatinin tüm detaylari okurların elinde.. :) Cesaret ister

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

• Ben ✋✋✋✋✋✋✋✋✋✋
    Profilimde bile var ya 😌😌😌😌

0|0
    0|0
    • O kadaaar :) bazı şeyleri apaçık yazmş ama ya dmi? Babası kitabini okursa ne hisseder acaba

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 4

• Bence oldukça eğlenceli hadi inşallah filminden sonra başlamıştım okumaya şimdi seviyorum

0|0
    0|0
  • Yazdıklarının uydurma/abartı olduğunu düşünüyorum. Bloguna göz atmıştım uzun zaman önce yazdıkları eğlenceli olmasına rağmen bir yığın çöpten daha değerli değil edebi anlamda. Ayrıca genç kızları yanlış yönlendirdiğini düşünüyorum iyi bir örnek değil.

0|0
    0|0
    • Puccanin yazdiklarina mi abartı diyosun? Herkes begenmeyebilir tabi

• Gençleri yanlış yönlendirdiği konusuna katılıyorum. Sınır tanimayan bir ask anlayışı var Puccanin. Bu gençlere tabiki olumsuz bir örnek oluşturuyor.
      Fakat, ergenlik yaşını aşıp da kişiliği oturmuş insanlar okuduklarını uygulamalar maksat bibeglence olur bu sayfaları okumak

• Pucca da evleniyor arkadas ya...

0|0
    0|0
  • Küçük aptalin büyük dünyasını okudum

0|0
    0|0
Yükleniyor...