NEY dinlemeyi seviyor musunuz?

Bence çok farklı bir enstrüman.. Bambaşka. Günün yorgunluğunu, stresini ney dinleyerek atıyorum. Sizin hoşunuza gidiyor mu? Bu sitede de birisi vardı neyzen. Hatırlayamadım nickini ama bayağı iyiydi.

0|0
11|10

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 11

• Ben ney dinlemeyi çok seviyorum fakat TAM olarak istediğim parçayı hala bulamadım. Eğer beğendiğiniz bir parça varsa linkini atar mısınız? 😊

0|0
    0|0
    • Nasıl bir şeyler arıyorsun? :) Tavsiye edebileceğim çok şey var ama ben genelde taksim dinlerim.. ya bu sitede vardı birisi. Stüdyo kayıtları, projeleri vardı adamın çok iyiydi icrası da ama nickini hatırlayamadım 😡😤

• Heee, arkadaşını bulmuşsun. Senin adına sevindim. Bana önerebileceğin her şeye açığım. Şimdiden teşekkür ederim. Taksimi araştıracağım. 😊

• Evet :) Çok iyidir o da, icrası güçlüdür. Ney taksimlerini dinle, seversin eminim. Ayrıca ilahileri ve sanat müziklerini de dinleyebilirsin. Çok konuşmayayım ben üstad varken :D

• Severim ney dinlemeyi. Bu kadin cok iyi mesela;

https://www.youtube.com/watch?v=4SX_bIVIYv4

0|0
    0|0
    • Evet Burcu Karadağ iyidir.. bak eig seçtim o arkadaş da neyzen dinlemiştim bir ara o da iyidir.

• Dinledim, dinliyorum tesekkürler.

• Dünyanın ilk bayan neyzeni Burcu hocam. Üflemesi kadar sohbeti de doyumsuzdur katıldığım söyleşilerinden biliyorum :)

• Ben genelde doğa sesleri dinlemeyi tercih ediyorum stres atmak için ama ney de hoşuma gidiyor arada dinlerim

0|0
    0|0
  • Ney sesine bayılırım. Bana acaip bir huzur verir. Bende çalmak isterdim hatta ama nefesin kuvvetli olmasi onemliymiş ve de zormuş :)

0|0
    0|0
    • Evet zor.. iyi nefes gerektiriyor. Yetenek de lazım :) Bunların hepsi eig seçtiğim adamda var, dinlemiştim bir ara o da neyzendir. Bayağı iyi..

• Eyvallah, teşekkür ederim.. Allah razı olsun @Anthemiss :) Bence deneyin, olmayacak şey değil..

• Insallah eger kendime o kadar bos zaman ayirabilirsem denerim bir gun :)

• Elektro gitar tercihim 😇😏

0|0
    0|0
  • Eniştem ney çalıyor ya. Güzel bence

0|0
    0|0
  • Severim^^

0|0
    0|0
    • Ne kadar seviyorsun? :D

• gittim bilee

• Yalann söylüyorsunnn

• şu an dinliyorum bambaska bir psikilojiye sokuyor beni

0|0
    0|0
  • dinlemeyi çok severim ve üflemeyide :) üflerken çok byk lezzet alıyo insan.. ruhun doyuyo :)

0|0
    0|0
    • Oo gerçekten mi? Neyzen misin? Bak eig seçtiğim arkadaş da neyzen. Tekniği oldukça iyidir. Tanış istersen. Seni de dinlemek istiyorum lütfen :)

• tesekkürler :) bn onları cok seviyrm çk gzl bnce parçaları :)

• Onlar ekoldür.. saygılar buradan :)

• çalması ses çıkarması da zor ama😁

0|0
    0|0
    • Aynen :D adamlar yıllarını veriyor bu işe.

• Boş zamanlarımda ney dinleyip neyzenlerle sevişirim o dediğin arkadaş da yanımda

0|0
    0|0
    • Edepsizlik yapma

• Spam oluyor yannız bir şey yazmasanız şuraya :D şaka da mı yapmayalım olm

• Nasıl şaka bu bacım.. :D Adam belki şu an ney üflüyor sen yanımda diyorsun başka şeyler de diyorsun.. ayıp ayıp :)

Erkekler Ne Diyor 9

• HERKES kulağına hoş geleni dinliyor şefim amma
    HAYAT ve AŞK BERGEN in şarkılarında en iyi anlatışmıştır

0|0
    0|0
  • Çok nadirdir ama bunu seviyorum..
    https://www.youtube.com/watch?v=z0vpdhY2z88

0|0
    0|0
  • Evet severim. Huzurla dolar insanın içi dinlerken.

0|0
    0|0
  • acayip severim.

0|0
    0|0
  • yeni başladım kardeşim , nşallah geliştiririm kendimi :)

0|0
    0|0
  • Tasavvuf'un vazgeçilmez enstrümanı. Sesi ruhu dinlendiriyor.

0|0
    0|0
  • Çok hoşuma gider normalde ama bir sure sonra bayıyor sanki sıkılıyorum 😂😂😂

0|0
    0|0
    • Sürekli bayacak şeyler dinleme hocam :)

• Eyüp Hamiş- Kürdilihicazkar Longa dinle :)

• Teşkkurler dinlicem😉

• Tabi ki

0|0
    0|0
  • Basarili bencede ruha ilac derde deva huzur gibi bir sey. Ben begeniyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...