Çok merak ediyorum gerçekten?

Pkk neden barış istenirken bir anda savaşa yöneldi? Şuanda kürtlere karşı hiç bir şey yok. Geçmişte olmuş bitmiş şeyler , şimdi barış olmasını beklerken bu şehitler , ağlayan analar neyin nesi? Düşünceleriniz neler bu iğrenç örgütle ilgili. Pkk olmasaymış kürtler ezilirmiş falan filan hiç katılmıyorum adam akıllı duran birine kim ne yapabilir? Kürtleride seviyorum benim düşmanlığım pkkya...

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• sorun bu degil. o İT ler le masaya oturmak müzakera ayagına havlamalarına izin vermekte. sorun o şerefsizlerle barış ayagına dagda bırakmakta. sorun 92 yıllık türkiye cumhuriyetinin silahlı kuvvetlerine "taraflar silah bırakacak" şaçmalığını söyletmekte.

2|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ya bunları mit yapıyor açın gozlerinizi. Deli tahtini bırakmamak için ülkeyi savaşa sürüklüyor. Bu arada da oylarim yukselmişmi diye anket yapıyor az uyanin. Mecliste terörün arastirilmasi için önerge verildi akp ve mhp neden Hayır dedi mantıklı bir cevap verebiliyor musun?

0|0
    1|0
    • Mhp hdp gibi katil şerefsizlerle bir olmamak için hayır dedi hiç bir zamnda bir olmıycaklar

• Mhp de şerefsiz terörün araştırılması için önerge verildi neden Hayır oyu verdi

• Çünkü terörü onlar besliyor. Yani mit

Erkekler Ne Diyor 10

• Dünya kadar egoya sahip bir adamın (gerçi adam demek bile ona fazla), başkanlık sevdası için ülkeyi sürüklediği girdabı göremiyorsanız yazık!

1|1
    0|0
  • sabret az erken seçim var

1|1
    0|0
  • Sence pkk buzamana kadar kursun sikmamis baris surecinde diye secimden sonraya kadar kac yildir sehit haberi yok saldirmiyordi koalisyon cikinca tayyip 2. secime gitmeye karar verdi koalisyona hayatta yanasmaz hemen sehit haberleri gelmeye basladi ulkede bombalar patlamaya basladi sence neden dusundunmu

0|1
    0|0
  • pkk hiç durmadı ve çözüm sürecini kötüye kullandı apo denilen iti yüceltip durdular ve bizim alttan kuyumuzu kazdılar ve emin ol doğuda ki kürt kardeşlerimize bitmek bilmeyen bir zulüm var bu sebeple öıktı şehitlerimiz analarımız için canım feda ama bunun olması gerekiyordu.

0|0
    0|0
  • Olayı anlatıyım sana. Hdp %13 aldı akp ikdidar olamadi kobanide olan patlamayı isid değil devlet yaptırdı pkk ile ortalık kızıstı ve şu an birbirlerinin üzerine giderek hdp yi karalama yaparak bunları onlar yaptırdı diye konusarak erken seçimde oyları geri alma çabaları derin devlet işleri

0|1
    1|0
  • Dusun dusun ne yarar bastakilerin vede emperyalist guclerin para oyunlari bunlar. Bastakiler oy ugruna uyguladiklari politikalarin sonuclari bunlar kisaca akpkk saolsun

0|0
    0|0
  • it itliğinden vazgeçer mi çözüm süreci altında silah depoladılar bugünleri beklediler demin fotoğraflarını gördüm domuz beslenen sağlıksız sıfatsız yaratıklar kendileri bile bıkmışlarda korkularından kaçamıyorlar örgütten

0|0
    0|0
  • doguya gitmeden yandas medyanın mallıklarına inanmanızın sonucu bunlar. Kurtlere bir sey yokmus. Sana doguyu norvec olarak olarak gosteren medyayı sorgula ilk

0|0
    0|0
  • Suruçta 30 kişinin ölümü olabilir mi

0|0
    0|0
  • Tayyip ne yapıp edip tek başına iktidar olmak zorunda. Yoksa kurulacak yeni hükümet bunların bütün pislikerini ortaya serecek. Kafasındaki şey seçimin tekrarı ve tek başına iktidar olmak. Kaybettiği milliyetçi oyları almak için böyle yapıyor.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Kendi ulkelerini kurmak istiyolar ve dısardan da kıskırtılıyolar bu yuzden de ezildiklerini one suruyolar ama kurtler cok baskın dominant karakterli insanlar ezilmeleri gibi bir ihtimal yok bence.

0|0
    0|0
Yükleniyor...