Ant-Man izlediniz mi?

Arkadaşlar Marvel'in filmleri iyi oluyor ama bu sefer fragmanından pek beğenmedim. Gidenler söyleyebilir mi nasıl film?

0|0
45

En İyi Kız Görüşü

• Evet gayet güzeldi ki Paul Rudd çok iyi bir seçim... Dahası mevzu Civil War'a bağlanınca daha da güzel olmuş... (Son cümlem spoiler içerir.)

0|0
    0|0
    • İzlemeye karar verdim zaten teşekkürler :)

• Ben Marvel'ın neredeyse her karakterini bilirim, ilgi meselesi...

• Evet oda var haklısınız..

En İyi Erkek Görüşü

• sadece x men serisi güzel. diğerleri bilgisayar oyunu gibi, konusuz sayılır resmen. bu yüzden izlemeyeceğim.
    neden yorum yaptın dersen, yenilmezler i izlediğim ve yenilmezler ile birlikte tanıtıldığı için.

0|0
    0|0
    • Hmm.. Anladım yenilmezler pek size hitab etmemiş ozaman. Gerçi yenilmezlerin son filminde baya yorumlar kötüydü çok karışık filan demişlerdi. Ama ben beğenmiştim sadece konu biraz hızlı ilerliyor o filmde daldan dala atlar gibi aksiyondan aksiyona geçip gidiyor film ama yazın yinede izlenir diye düşünüyorum.. :)

• e o zaman hep o çeksin filmleri yaa :)

• Bencede Nolan'ın kurguları çok iyi oluyor. Çocuk filmini verin eline büyükler için izlenebilir hale getirir :) Çok yetenekli birbsenarist.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• karınca adam :// ismi bile ilgimi çekmedi :D

0|0
    0|0
  • Ben gitmicem merak etmedim açıkçası

0|0
    0|0
    • İzleyenlere sordum zaten.. :)

• Takılmıştım sadece gerçi çevremdeki bayan arkadaşlar piskopat :) Ozaman alttaki yorumları okuyup tekrar düşünmenizi tavsiye ederim izlemeye değer bir film olduğu kanısına vardım.. :)

• Gerçekten izleyecek birşey bulamazsam bakarım. Bakarsın severim ama ne bileyim izlemeliyim bunu dedirten bir film gibi durmuyor.

• Beğenmeyen izlemez dimi

0|0
    0|0
    • Yaw sizi parayla mı veriyorlar? Hanfendi bazen fragman güzel olur film kötü çıkar, bazende film iyi olur fragman kötü olur. Sinema kültürünüz yok bari yorum atmayın..

• Ne o izleyince param boşa gidecek mi diye korktun yoksa zamanım boşa gidecekmi diye. burada para geçmiyor. Siteye üye olurken sen sorularına evladım hep iyi cevap vercekler diyemi kandırdılar.

• Hayır.. Ancak ben fikir almak için sordum. Bunda yanlış olan ne? Bana hitab etmiyor deyip çekilebilirsiniz..

Erkekler Ne Diyor 4

• gayet güzel gitmelisin.

0|0
    0|0
    • Tamam teşekkürler :)

• izlemeden yorum yapanlar saçmalamış bu arada ismi bile ilgi çekmiyormuş. ben yabancı forumlardan da okudum bu film ile ilgili yorumları izleyenler genelde beğeniyor. ben de izledim eğer marvel serisine hakimsen zevk alırsın zaten ant-man o ekip içinde önemli bir karakter. bu film ile bağlantılı 2. bir film de çekilecek zaten evangelina lilly orada wasp olacak. bu filmi izleki onu da izleyebilesin.

• İzleyecem zaten ona karar verdim :) ilgisi olmayan insanlar anlayamaz zaten boşverin siz marvel izlenir.. :)

• Güzel film ama abartılcak kadarda iyi değil 10/6 diyebilirim.

0|0
    0|0
  • Guzel fena degil yenilmezlere de dahil oluyor ona gore karar ver 😃

0|0
    0|0
    • Ooo.. Yeni yenilmezler filminde oda oynıycak ozaman :) Marvel sonuçta ya izlenir yazın gider o film. Teşekkürler

• Aynen filmin sonunda spoiler veriyorlar 😃

• Merak ettim bak şimdi izlerim ben o filmi yaa :)

• Başları sıkıcı olsada sonradan aksiyonu görüyoruz gidip izleyebilirsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...