Bu sanatçılarımızdan sizce en iyi ses kim de?

Kıyaslama doğru değil biliyorum efsaneler ikisinin de farklı tarzı var ancak bir zamanlara damga vuran iki isim. Peki size göre hangisi? Ferdi Tayfur mu? Yoksa Orhan Gencebay mı?

• Ferdi Tayfur
    17% (4)67% (8)34% (12)Oy Ver
  • Orhan Gencebay
    83% (19)33% (4)66% (23)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Erkekler "ferdici " , Kizlar "orhanci ":D

Bu arada bende ferdi babaciyim :D

0|0
9|5

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• MÜSLÜM GÜRSESİDE koyaydın eyiyde be şefim.
    o ayrıdır

0|0
    0|0
    • Muslum baba :D onun ici az jilet yapmadilar insanlar :D

• oy oy oy oy bitirdinbeni şefim JİLET KONSER candır iyiki yazmamışsın şıklara müslüm babayı sadece onu dinleyenler bilsin boşver :) BAŞTACISIN.

Kızlar Ne Diyor 8

• Orhan Gencebay-dokunma

1|0
    0|0
  • Orhan baba

0|0
    0|0
  • orhan gencebay

0|0
    0|0
  • Orhan Gencebay

1|0
    0|0
  • Müslüm Gürses

0|0
    0|0
  • Arabesk pek dinlemem ama orhan gencebayın eserleri güzel ferdi tayfurun ne sesi ne de bir eseri yok ya da ben bilmiyorum

0|0
    0|0
  • İkisinin de yeri ayrıdır ama Orhan Gencebay. 👍😇

0|0
    0|0
  • Arabeks müziğinin devrimcisidir Orhan Baba diğeri ağlamaklı gibi şarkılar söylese de Ferdi Tayfur'un da sesi güçlüdür fakat benim tarzım Orhan babadır.
    Geçliğine ölünür <3

0|0
    0|0
    • Görüs icin tesekkurler

• Şimdik şöyle oliyor :D Tolga Savacı mı dedin sen ayyyyy bayılırım :D ama bu savunduğumuz ünlüler bile tecavüzcü Coşkunun bütün markajlarından geçtiler :D Serpil'in ne filmleri ne pozları vardı Banu'yla beraber hiç unutamam o ses dergilerini ahhh ahhh sıkı arkadaş iyi çıtırlardı :D :D Valla ben geçmiş günlerin yalancısıyım :D İçimdeki erkek hortladı sinin yüzünden köftehor :D :D Ben Filiz'i beğenmem bunlara hiç güvenim yok benim hiç sağlam pabuç değiller biz en iyisi figüranlardan yana şansımızı deneyelim :D Bakarsın iyi bir şiyler buluruz :D :D

• Valla , Figuran çok. Bknz ;

Bir ton Makyaj yapıp, Çilek rujları sürüp, sürmelerini çekip üstüne renkli rimelleri atıp dönemin efsane ürünü Marshall boyaları kıvamı ile boya ve badana sertifikasini ellerine aliyorlar :D simdi ki genclik full boyali afrodit ;)) nerede o eski duayenler ve o eski dogal insanlar :D

Erkekler Ne Diyor 4

Yükleniyor...