Rus sevgilimin anlayışlı gözükme çabaları beni kendisinden soğuttu. Ayrılmalı mıyım?

her hafta helena kilisisesine gidip, dinci gibi kendini göstermesi, tek kültürel faaliyeti pripyatskiy'den ibaret olan ve insanlara sosyal gibi gözüken sevgilimden aşırı derecede tiksinmeye başladım. Adı Inessa. ve her seferinde adını aşırı derecede över. neymiş efendim sovyetlerde zamanında mermi taşıyan büyük annesinin ismiymiş. Osmanlı ordusu çok güçlü olmasına rağmen onlara boğun eğmiş... Osmanlının çöküş döneminde Ruslar tek kalan osmanlıyı avrupanın yardımıyla yenmeye çalıştı diyorum, arkadaşları arasında dalgacı bir tavırla gülüyor.

Siz siz olun, türk kadınının değerini bilin.-ki zaten ben de bir kızdan hoşlanmaya başladım. ve gerçekten çok anlayışlı. Sizce Inessa ile ilişkimi bitirip, türkiye'ye döndüğümde merve ile mi sevgili olmalılıyım?

Güncellemeler:
Rusların paragöz olmadığını zannetmenizi cahil olmanıza veriyorum. Aşırı masrafli oluyorlar.
Bugün aradı. Buluşmak istedi. Bir saat konuştuk sonra buluşma yerine gittim. Bana doğum günüm için motorsiklet almış. Bu kız beni cidden seviyor. Ama soğudum

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

• Valla keyfin bilir

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• ruslar osmanlı devletini hic sevmez anlamana sevindim

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 5

• acin gozlerinizi iste boleee.. rus kizi da rus kizi tutturanlara ibret olsun :)))

0|0
    0|0
  • Ayıdan post , gavurdan dost olmaz demiş atalarımız. Büyük sözü dinlemek önemli.

Not: Yurtdışında yaşadım. Tecrübeyle sabittir.

0|0
    0|0
  • Inessa iyidir. Biz türlerin kahrı çekilme.

0|1
    0|0
  • Eger dediğin merve bu kiz kadar itici değilse kesinlikle bu kizi bırakıp onunla sevgili olmalisin

0|0
    0|0
  • "Dünyadaki en illet ırk Ruslardir."

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• bula bula milliyetçi kızmı buldun rusya da okadar açık görüşlü kadın varken senin şansın kötü çıkmış kasanın içindeki çürüğü bulmuşsun ama türkiyede olay çok farklı çürüklerin içinden sağlamı bulmak gerekir

0|0
    0|0
    • Bu üçüncü ilişkim. Birini saymazsak ikinci. Hepsinin değişik kotu yönleri var.

• Malmisin birader turk kizlari zengin avcisindan baska bise degil ruslar en azindan paragoz degiller

0|1
    3|0
    • Önce adam gibi konuşmayı öğrensene sen?

Yükleniyor...