İnsan nasıl daha kültür sahibi biri olabilir?

Merhabalar KS ahalisi , böyle her konuda fikri olan insanlar vardır birde her konuda bilgisi olan insanlar vardır ya , aralarındaki farkı hemen anlarsınız fikri olan sadece boş konuşur bir bilgisi olmadığı halde konuşur konu hakkında bilgisi olansa gerçek anlamda o konuda bir fikir belirtebilir. Sanattan tutun tarihe , fene , edebiyata hatta gidip birde güncel olaylar hakkında bilgece konuşabilir , ben çevremde bu şekilde insanlar görebiliyorum yani sayıları azda olsa görebiliyorum bu insanlarada imreniyorum açıkçası buna kültürlü olmakmı denir ne denir eminde değilim fakat böyle biri olmak için ne yapmalı insan? Bende yaşıtlarıma göre daha dolu bir bireyim açıkçası , sanatın 3-4 dalı ile uğraşıyorum , sporla ilgileniyorum ve en önemlisi sokağa çıkıp keşif yapıyorum insanlarla iletişime geçiyorum sokakta veya oturup bir kafede kitap okuyorum , okumak istediğim bölüm resim bu yüzden sürekli insanları gözlemliyorum sokakda böyle biriyim fakat ben bu özelliklerimin yanında birde çok bilgili biri olmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim önereceğiniz şeyleri merak ediyorum teşekkürler.

0|0
34

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 3

Yükleniyor...