Sia ve klipleri hoşuma gidiyor siz de dinlermisiniz?

Bu şarkıyı dinleyen var mı? Klipleri de danslar genelde saçma ama hoşuma gidiyor :)

Güncellemeler:
www.youtube.com/watch bunu da dinleyen var mı? dinlerseniz sevinirim :)

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

• Sia'nın bütün şarkilarini biliyorum benimde çok hosuma gidiyor :)

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• dinlemem ama dinledm önceden kendi tarzı var en azından

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Çok güçlü bir sesi var. İşte gerçek bir sanatçı dedirtiyor.

2|2
    0|0
  • "She Wolf" en sevdigim şarkılarından birisi. Sesinde bir melankoli var sanki, hoşuma gidiyor. "Titanium" da çok sevdiğim şarkılarının arasında.

2-3 sene önce Christina Aguilera'ya şarkı yazmıştı, ama şarkıyı kendiside seslendirmiş. Ben şahsen Sia'nin kendi versiyonunu daha beğendim, ama şarkı çok dokunaklı. Iki versiyonunada bir kulak ver bence :) Xper puanım yetmediği için linkiyemedim, ama YouTube da "Christina Aguilera - blank page" ve "Sia - blank page" yazarsan bulursun. Bence Sia'nin versiyonu daha da bir dokunaklı :)

0|0
    0|0
  • çok severim sia'yı ^_^

0|0
    0|0
    • evet klipleri de çok değişik ya saçma hareketler var ama yine de etkileyici geliyor :)

• deepika padukone yanlış oldu oyuncuydu o, kanika kapoor demek istedim :D

• tamam teşekkürler :)

• Bayılıyorum şarkılarına!

0|0
    0|0
  • She wolf en sevdiğim şarkısı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Güzel müzik yapıyor insanı etkiliyor, adele de aynı şekilde beni çok etkiler onu da dinle

0|0
    0|0
    • biliyorum adele de ilk dinlediğide etkiledi ama daha şarkı yapması lazım aynı etkiyi vermesi lazım

• Öyle, set fire diye bir parçası vardı yanlış değilsem mükemmel o özellikle

• evet yukarda arkadaş tavsiye etti sağolsun :) heidi klum sia free met gasoline

Yükleniyor...