Taken 2 filmini izleyenler, yorumlar nasıl?

Taken 2 filmini izleyenler beğendiniz mi?İstanbul'da geçiyormuş sanırım.

0|0
2|14

En İyi Kız Görüşü

• Taken 2 filmini tabiki bir öncekinden daha fazla sevmedim ama yine heyecanlıydı.İstanbul'da çekilmesine kanma çünkü bu filmde Türkler geri kalmış olarak gösteriliyor,bi kaç sahneye bakıyorsun,sürekli kara çarşaflı kadınlar var( bu yanlış değil ama neden hep onların olduğu sahneler var?).Ayrıca polis arabaları yıllar öncesine ait arabalar,Amerikan polis arabalarına bakıyorsun Chevrolet Suburban SUV bizimkiler Murat 131den hallice.Neden bizi cumhuriyet öncesinde kalmış gibi göstermişler ; bu da akıllarda kalan sorulardan biriyidi.Aslında bakarsan tek soru buydu bende.

6|3
    0|1
    • hollywood pislikleri hep aynı haltı yiyor zaten

• En sonki bond filmİ de öyleydi

• Arkadaşlar benim alttaki iki yorum başkasınaydı,o yorumu şikayet ettim kaldırıldı,size lafım yok sakın yanlış anlamayın:)

Erkekler Ne Diyor 14

• Luc Besson aklı sıra ülkemizi kara çarşaflı olarak yabancılara bu şekilde manipüle etmesi tamamen kendi hazımsızlığı ve adiliğidir. Resmi kayıtlarda %99 müslüman bir ülkeyiz, elhamdülillah ancak kara çarşaf nedir? Bu filmin ülkemizde çekilmesine müsade eden kurum hiçmi senaryoya bakmaz, hiçmi detayları araştırmaz.

yıl olmuş 2012 bizde murat 131 polis arabaları mı var? Dünya kamuoyuna 3. hatta 4. sınıf bir ülke gibi yansıtmasını aklım almıyor, Luc ve Olivier Megaton'un ülkemize dair kuyruk acıları olduğu kesin.

Bu filmde emeği geçenlerin Allah cezasını versin, izin veren kurumlarda dahil, güzelim ülkemi örümcek zihniyetli olarak göstermek ayıptır yahu.

Ne demeli, devlet devletliğini hakkıyla yapmıyor ki, adi heriflerde istedikleri gibi at koşturuyorlar.

4|1
    0|0
  • rezalet, samimiyetsiz ve gereksiz. piyasa filmi bile diyemiyorum.

çok ciddi hasılat yapmış bir film bütçesine göre. özellikle birleşik krallık ve fransada. yazık diyorum liam iyi halbuki basit filmlerde harcanıyor manda.

İstanbul' da ne zaman film çekilse iyi olmuyor bu içlerinden en rezili ve ciddi bir küçümseme var.

yer yer iyi giydirmişler.

1|0
    0|0
  • Geri kalmış, ilkel bir görüntü vermişler İstanbul'a. Bugün Dünya'da adı çok geçen sayılı şehirlerden birini özellikle böyle göstermek kötü niyettir. Bir film setinde hiç bulundunuz mu veya nasıl oluyor az bilginiz varsa bilirsiniz. Oradaki detayların (açık çekimlerde) %90'ı kontrol altındadır şansa bırakılmaz. Şimdi milyonlarca dolar döküyorsan ve bu kadar dikkatli çekiliyorsa, filmde ne gördüysen o verilmek istenmiştir. İşte böyle bakınca ortada kasten yapılmış bir saçmalık var.

Kara çarşaf ne Türkiye'yi ne de bazılarının istediği islamiyeti temsil eder. Çok isteyen varsa defolsun İrana gitsin.

1|0
    0|0
  • evet izledim istanbulun en pis sokaklarında çekmişler. polis arabaları murat 131 ya şimdi kimse gocunmasın ama istanbulda öyle pis sokaklar var arkadaş çok utanıyorsa ülke yöneticileri değiştirsin yapsınlar birşeyler. kara çarçaflı kadınlar da bir gerçek.

0|0
    3|0
  • türkiye böyle evet çarşaflı türbanlı saçı sakalı karışmış tip erkekler bakımsız pis insanlar. sonra onlara da siz bizim gibi olun müslüman olun diyoruz. ilk önce kendi kendimize müslüman olalım. müslüman sadece türban çarşaf sakal bıyık değil. temiz olacaksın, okuyacak kültürlü olacaksın, mutlu olacaksın, saçın sakalın düzgün olacak, örnek kaliteli insan olacaksın, elbisen ütülü temiz olacak, allahın sevdiği bir insan ancak böyle olursun, yalan konuşmayacaksın, şımarmayacak, öfkelenmeyeceksin, egon olmayacak, paracı olmayacaksın... ama tayyip insanları aynı filmdeki gibi istiyor mitinglere bakın kendilerine bakın filmden bir farkaları varmı

0|0
    0|0
  • Ks malesef çok karakter izni vermediği için yazacaklarım yarım kaldı şu kara çarşaflı diye aşşalayan gizli kullanıcı sen hiç bakmadınmı osmanlı tarihini anlatan filmleri?

Senin osmanlıdan anladığın sadece muhteşem rezaletteki hürremin koca memelerimidir?

Senin annannen çarşaflı değilsede onun annannesi muhakkak çarşaflıdır rengi siyah olmasada mutlaka bol ve geniş bir kumaşla vücut hatlarını saklıyodur ulan allahın emri ne zamandan beri gerilik oldu cinlendirmeyin adamı kadın vücut hatlarını saklayacak o kadınlarda saklamak için çarşafı seçmişler ne var bunda !

kıcını başını açıp gezseler mutlu olurmusun

0|0
    2|1
    • ve ben kalıbımı basıyorumki annannen yaşıyosa pardesü giyiyodur mutlaka pardesüde vücut hatlarını saklayacak geniş bi kumaş tarzı kara çarşafın türk versiyonu amaç vücut hatlarını saklamak renginemi takılıp gerilik olarak düşünüyosunuz anlamadımki

kime göre neye göre geriyiz kardeşim elin hristoslarına göremi geriyiz niye onlarla kıyaslıyosunuz anlamadımki cinlendirdiniz sabah sabah beni

• kız arkadaşımla hariç sinemaya gitmem . pc de mis gibi izle reklam arası cart curt yok

0|0
    0|0
  • Lliam Neeson için bile izlenmez.

0|0
    0|0
  • bu taken oyun değilmiydi ?

0|0
    0|1
    • ben vallla hıc bır sey anlaamaıdm neyden bahsettıgını

• yaw varya hani hwoarang law jin falan playstation ta beni kimsenin yenemiyceği oyun diyebilirim hatta şöyle diyim tekken dısında hiç bir oyun oynayamıyorum playstationda oyüzden artık uzmanı oldum 13 yasında playstation 1 de sabahlardım tek basıma dayımlarda o oyunu oynamaktan

:)- 1 liyen tekkende dövdüğüm biri sanırım:)

• basit.

.

0|0
    0|0
  • bendede var aynı dert yaaa 5445467042 numaranı gzıle arasan bı dk

0|0
    0|0
  • hiçbir kötü yanı yoktu filmin. tavsiye derim. güzeldi.

0|0
    0|0
  • yenımı cıktı o fılım

0|0
    0|0
  • türkiyeyi kötüleyen bir film, hiç gidip de para falan kazandırma . istanbulu kötü kasvetli göstermişler. polis arabaları toros, artık sen düşün..

3|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Birincisini izledim ve Cüneyt Arkın'ın yabancı versiyonu olarak yorumladım...:) İkincisi de öyleymiş

0|0
    0|0
Yükleniyor...