ODTÜ bahar senliklerinde neden türbanli kizlar yok?

herkesin bildigi gibi ODTÜ de kapali okuyan kiz sayisi fazla sayilmasada var baya , peki neden bahar senliklerinde hic denk gelmedim ,
Neden bu insanlara okula bile girmelerini protesto ile karsilayan arkadaslarimiz var anlamis degilim , biz ne kadar özgürsek onlarda o kadar özgür neden bunu yapiyoruz onlara? sizlerin yuzunden tek dertleri bir an önce mezun olmak ve bizim yasadigimiz rahatligi ve keyif alarak gecirdigimiz universite yillarini neden onlara harab ediyorsunuz? nerden esti demeyin aklima takildi fotolara bakarken?

0|0
4|6

En İyi Kız Görüşü

• Sirf bu sebepten tercih yapılırken çok dikkatli olmak gerekiyor. Kimsenin sucu yok tum suc ulkeyi parçalara bolenlerde. Acik kapali, kurt turk, alevi sunni.. hepimiz insaniz halbuki, din dil irk ne fark eder

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 6

• çok haklısın, bence bu yetiştirilme tarzıyla ilgili

1|0
    0|0
  • Mini etekli bir hatun neden kutlu doğum kutlamalarına gidemiyorsa o kızlar da o sebepten oraya gitmiyorlardır.. Onu soracağına milleti kim nasıl kutuplaştırıyor onu sor bence.

0|0
    0|2
    • ist bnde bunu soruyorum zaten neden? herkes özgur olmali neden kutuplastiriliyor?

• Başımızdaki malum başçalan aynı zaman da başbölen işini yapıyor. Konunun detayları da var ama uzun yazmak sıkıcı oluyor.

• Ulan su ortamda da uni muhabbeti yapmayin

0|0
    0|0
    • hani ortamda yapalimya? burasi genclerin takildigii bir sayfa sonucta

• Oyle bir soyledinki kendimi ihtiyar zannettim. Bu sayfa sadece genclerin kullanidigi bir yer degil 70 yasinda bile adam var bu sayfada sadece sorulan sorularin surekli uniyle alakali olmasi s*kiyor

• 10 Yıldır o okula gider gelirim hiç türbanlı görmedim

0|1
    0|0
    • derslerde filan var baya gordum ama senliklerde yoklar bnde bunu soruyorum zaten

• Ne derslerde ne de kampüsünde gördüm. Bence Maksatlı bir soru. Ayrıca türbanlı bir öğrencinin eğlenemeyeceği bir yerde işi yok. Zaten okulun dünya görüşü de yaşam tarzıda belli.

• Çünkü ODTÜ'de solcular çoğunlukta.. Bu demektir ki sağcılar kolay kolay ortaya çıkmazlar. Çünkü solcuların büyük kısmı "saygısız"dır. Anca eylem yapmayı bilirler. Başka bir halt yok.
    ODTÜ yıkılsın, yerine AHIR yapılsın... İnan daha faydalı olur.

2|2
    1|3
    • Bunu turkiye'nin en yuksek puanli universitesine demen de ayri ironik..

• Bu beyinler ve bu universiteler olmasa ve ulke size kalsa cikmaza gireriz. Gerci girdik bile, filistin'den hallice olmamiza az kaldi.

• Ne okuyorsun sen merak ettim.. Ayrıca Göktürk-2 uydusu uzaya fırlatılırken odtülüler eylem yaptı. Protesto ettiler neden? Böyle mi geliştirecekler ülkeyi? Yapılan hizmetlere, gelişmelere karşı çıkarak mı? Hani bütün gelişimi odtülüler yapıyordu, o zaman neden karşı çıktılar? Odtülüler okumuş, kültürlü insanlar (sana göre tabii) ama din, dil, ırk ayrımı yapmamayı öğrenememişler. Karakterleri olamdıkan sonra odtüymüş İstanbul üniversitesiymiş hepsi hikaye. Solculara bir şey olunca hemen eylem yaparlar, şehit olunca ses yok. Pkk ya slogan atsınlar ama yemez. Ayrıca bu sözde akıllı odtülüler, İslamiyetle dalga da geçer ama olsun olsun onlar saygılı, kültürlü (!) Emin ol anadoluda tarlada çalışan bir adamdan daha değerli değiller. O anadolunun insanı en azından saf ve temiz. Odtülüler gibi satılık, ciğersiz değiller. Neyse sen inanmak istediklerine inan. Savundugun insanlardan bir habersin arada başka kaynaklarda oku. Tek bir yere saplanmışsın. Neyse iyi günler

• Bencede, onlar da özgür onları ayrı tutanlara yazık diyorum. Ama bahar şenlikleri tesettürlerine uymuyor sanırım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Odtu'nun genel gorusu zaten biliyor. Kendilerine cok ters dusseydi orayi tercih etmezlerdi

0|0
    0|0
    • ama ODTÜ den mezun olunca alacagimiz is teklifleride cok yuksek , ayrica onlara hediye verilmiyorki puanlar onlarda eminim gece gunduz calismislardir yazik degilmi sonucta hepimiz muslumaniz basimiz acikta olsa

• E tamam da zaten kimse senliklere katilmalarina bir sey demiyor? Eglenmek isteyen eglenir

• Sözde kapalı dışlarlar sorsak özgürlükten yanayız derler cahil yobazlar

0|0
    0|1
  • Odtu yi kilsin Öğrencileri iyice sacmaladi

1|1
    0|1
Yükleniyor...