Ben biraz sadistim de, ağlatan kitap önerir misiniz?

arkadaşlar ben accayip boş bir duygusallığa sahibim ama bu hoşuma gidiyor. kitap alacakken aşk olsun istiyorum ağlatsın istiyorum, film izlerkende öyle😂 güzel önerebileceğiniz ağlatan aşk romanı var mıı? ben önereyim bir tane, senden önce ben. harika bişi🙌🏿

0|0
8|7

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

Kızlar Ne Diyor 7

• http://static.idefix.com/cache/0/270/343449 biyografidir. ama içinde gerçek yaşanmış bir aşk hikayesi barındırır. okunması gereken kitap listemin ilk 20 sırasındadır.

0|0
    0|0
  • Beni genelde siyasal kitaplar ağlatır

0|0
    0|0
  • Senden once ben. Okudugum tek romantik kitap diyebilirim. Ben ağlamadim ama sen aglarsin belki. bir de ucurtma avcisinda yirtilana kadar ağlamıstım, ask olmasa da😂

0|0
    0|0
  • Öncelikle şöyle söyleyeyim sadist değil mazoşisttir acı çektirmekten değil çekmekten zevk alan. Saygılar,
    Dostoyevskinin Budala kitabı ağzıma sıçan kitaptır. Derin bir kitap. Mişkini hala unutmam.

0|0
    0|0
  • Mutsuz son ile biten filmleri hep ararşyırırımda sıkılmaz isen Kefareti izle

0|0
    0|0
  • Yüreğim seni çok sevdiyi önerebilirim. Bildiğim bir roman daha var ama konusu aşk değil ama baya duygusal bir roman adı acımak okumanı tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • Senden önce beni okudum. Sen benim diğer yarımsına bak bide.

0|0
    0|0
Yükleniyor...