Gercek hürrem sultan?

selam. az once gercek hurremin cirkin bir kadin oldugunu okudum. gercektende dogrumu?

0|0
6|9

En İyi Erkek Görüşü

• O zamanlar erkekler Padişahta olsa Nefes alsın yeter diyorlardı. Yani ogünden bugüne değişen bişey yok. Abaza yine abaza.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Evet, doğru. Kanuni de hiç begenmezdi zaten. Beni daha çok beğeniyordu, öyle demişti.

0|0
    0|0
    • yemiş seni haberin yok :D

• Padişahlar yalancı olur derlerdi de inanmazdım, ah Kanuni ah :/ @erich_topp

• iyi kurtarmışsın gene kendini bizim bir arkadaş senden iyi olmasın öyle 4. muradın peşine düştü gene içiyoruz arkadaşlarla murad bunu duymuş kaçtık canımızı zor kurtardık biz ama arkadaş sizlere ömür gözünün yaşına bakmamışlar öyle dediler o vakit

Erkekler Ne Diyor 8

• o hep cırkındıkı

0|0
    0|0
  • Hürrem' i Hürrem yapan Muhteşem Süleyman' ın karısı olmuş olması, güzelliği değil. Onun yerinde kurbağa olsaydı bugün yine en az Hürrem kadar meşhur olurdu.
    "Gönül kimi severse GÜZEL odur" sözü de neden illa Hürrem sorusuna cevap olarak gelsin.

0|0
    0|0
  • şaşı bak şaşır kendin karar ver
    i.tmgrup.com.tr/.../1420805194450.jpg

0|0
    0|0
  • bilemiyecem yaşamadım o zamanlarda

0|0
    0|0
  • Kim görmüş kesin kıskanan çirkin ğrofoser bir kadın uydurmuştur

0|0
    0|0
  • Dizideki de cirkindi ztn.

0|0
    0|0
  • anlatılanlar başka yaşananlar başka. bu devirde gördüklerine bile inanma derim

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Bilemeyiz

0|0
    0|0
  • Fazla güzel değil, ama çok çekici ve seksi bir kadınmış Venedik elçilerinin dediğine göre. Kanuni için dünyanın en güzel kadını tabi.

0|0
    0|0
  • Hareme giren kizlarin hicbiri cirkin degildir Hurrem sultan ortalama bir guzellige sahipmis ama guleryuzlu ufak tefek sirin bir kadinmis ayrica cok zekiymis bunlar onu Kanuninin gozunde cok guzel gostermis

0|0
    0|0
  • Ewet oyleymiz ama cok akilli kadinmis

0|0
    0|0
  • Bende oyle duymuştum dizideki gibi etli butlu değil zayıf bir kadinmis galiba

0|0
    0|0
Yükleniyor...