En son izlediginiz film?

En son hangi filmi izkediniz Guzel buldugunuz filmleri yazarmisiniz? lutfen

0|0
7|9

En İyi Erkek Görüşü

• en son ızledıgım fılmı hatırlamıorm ama, vızyonda olup merak ettıgım 2fılmı ızledım, onlar da; mad max ve jurassic park. ant man ı ızlemeyı dusunuyorum yakında. onun dısında top lıstım asagıdakı gıbı :) senın de tavsıye varsa cok bılınmedık fılmlerden sevınırım. son 2 haftadır faln ızleyecek fılm bulamıyorum. mecburen dızı ızlıyorum...

12 Angry Men, stuck, the guard, starred up, oldboy, new kids turbo, chaos, revolver, Amores Perros, city of god, c. r. a. z. y. , layer cake, pan's labyrinth, The Big Lebowski, flashback of a fool, sleuth, hanna, prestige, eastern promises, twıce born

tur ve konu olarak oldukca yeterlı bır fılm lıstesı oldugunu dusunuyorum.1 numara olarak koyabılecegım bır fılm olamaz bu lıstede heralde, cunku hepsının ayrı bır konusu ayrı bır turu var. revolver, stuck, pan's labyrinth bunları ılk 3ume sokabılırım, ızleyen herkesın de zevk alacagını dusunuyorum. c. r. a. z. y fılmı de guzeldır ama her ızleyıcıye hıtap etmeyecegını dusunuyorum, ben begenıyorum cunku 70lerın rock muzıklerını cok ıyı ırdeleyıp yansıtıyor. eastern promıses da da turklerle ılgılı bır sahne var onun dısında rus mafyasını, mafya konusunu guzel bır sekılde alıyor vs vs.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Vampir akademisini izlemistim nette

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• çağrı filmi.

0|0
    0|0
  • Sözün bittiği yer. :D

0|0
    0|0
  • yarının sınırında

0|0
    0|0
  • En son izlediğim Ajan / Spy 2015 . Sıkılmadan izledim :)

0|0
    0|0
  • receb 4

0|0
    0|0
  • Ayı ted 'i izledim en son izle derim

0|0
    0|0
  • Söylemesem daha iyi :)

0|0
    0|0
  • grinin 50 tonu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• En son The Green Mile'ı izledim 😔

0|0
    0|0
  • Kemikler Şehri

0|0
    0|0
  • My name is khan, 3 idiots, cesaretin var mı aşka, one day, 50 first kiss

0|0
    0|0
  • Lucy

0|0
    0|0
  • Dün sinemada İki Aşk Arasında adlı filme gittim kuzenimle. Romantik komedi seviyorsan güzeldi.

0|0
    0|0
  • Lucy ızlemıstım hıc sıkılmadan

0|0
    0|0
Yükleniyor...