Böyle de sanat olur muymuş, tüküreyim böyle sanatın içine dediğiniz bir kol var mı?

Böyle de sanat olur muymuş, tüküreyim böyle sanatın içine dediğiniz bir kol var mı?

Not: Genel eğilimi merak ettiğim için düzenlemiş olduğum bir ankettir. Kişisel olarak sanatın hiçbir kolu ile problemim yok.:)))

• Resim
    14% (1)0% (0)14% (1)Oy Ver
  • Heykel
  • Tiyatro, bale, opera
  • Fotoğrafçılık, sinema
    29% (2)0% (0)29% (2)Oy Ver
  • Şiir, roman vs.
    29% (2)0% (0)29% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
13|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 12

• Hiç bir sanat dalına gereksiz yada tüküreyim böyle sanata demem. Hepside kendi kategorisinde çok değerli.

0|1
    0|0
  • ayrım yapamam. karambole a şıkkına oy verdim sonucu merak ettiğim için, sayılmasın o <3

0|1
    0|0
    • Ya o değil biz ilk yıl bunun önünde fotoğraf falan çektiriyorduk o derece makara konusuydu şimdi artık popülerliğini kaybetti :(

• Bir kere açıklaması bile tırt yani. Gözyaşıymış, bir halta benzemiyor halbuki.

• hepsi de degerliiiii o yüzden oylayamıyorum

0|1
    0|0
  • Nü sanatı..Anlamadım anlayamam da.

0|1
    0|0
  • tukureyim falan demem de siklarin icindeki sinema hic ilgimi cekmez.

0|1
    0|0
  • Bazı canlı performanslar

0|1
    0|0
  • Hayır.

0|1
    0|0
  • fotoğrafçılık ile sinemayı aynı seçeneğe koymasaydın : )

0|1
    0|0
    • her ikisi de görsel sanatlara girdiği için mecburen:)

• aslında fotoğrafın sinema için önemi yüksektir. ama eline fotoğraf makinesi alan çekiyor mirim =))

Andrey Zvyagintsev filmlerini bir ara izle eğer izlemediysen ^^ fotoğraf tadında sinemasal yaklaşımı vardır. güzeldir. bundan başlayabilirsin. link

• aynen klavis, eline alan cekiyor konusu zaten : ) link için çok sağol

• Yok.

0|1
    0|0
  • Benim sanatla alip veremedigim yok acikcasi. Seceneklerin de hepsi guzeldir bence. Butun sanatlarin kendilerine ozgu bi estetigi ve degeri vardir, ayrim yapmam onun icin.

1|1
    0|0
  • Hayır, hele şıktakilerin hepsi çok iyi sanatlar =)) link

1|1
    0|0
  • Fotoğrafçılık nü .

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Black Square link

Bu eserin sahibi: link

"A" şıkkını karaladım.

0|1
    0|0
  • çıplaklığı sanat sanıpta uygulanmasını sanat olarak gören sanatsızları yadırgıyorum.

diğer boyutta her şey sanattır. patates soymanın hatta doğramanın bile sanatsal değeri vardır =)))

0|1
    0|0
    • Türkiye olarak bakınca Türkiye' de yapılan bir çok eylemin sanatsal değeri yoktur. popüler kültür, medya ve reklam sektöründe işlenenler vs. onların içine harbi tükürülesidir.

• kübik tablolara, sürrealist resimlere gıcık oluyorum. REALİSTim. realist tablo yapmak cesaret ister. VAN GOH öküzüne tamamen tilt oluyorum. en beğendiğim sanatçı ŞEKER AHMET PAŞA.

0|1
    0|0
  • sanatın içine tüküre tüküre gelişmiş ülkelerden 100-200 yıl fark yedik , hala tükürmeye çalışıyoruz...

ondan sonra da adamların yaşam standartlarının yüksek olmasını kıskanıyoruz...

2|0
    0|0
  • Sanatın içinde bile faşist olanlara tükürebilirim tüm salgılarımla .

1|0
    0|0
Yükleniyor...