Toplumun yüzde elli oyunu alan AKP karşıtları millete cahil diyor

iyide toplumuz oy verince mi cahilliği ortaya çıktı daha önceden koalisyon döneminde cahillik yokmuydu sizce şimdi mi farkedildi akp sayesinde mi cahillik ortaya çıktı?

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

• AKP nin geçmişi 10 yıl, 10 yıldan önce sanki kral hayatı mı sürüyorduk? Kim ne derse desin, öyle kendi düşüncesini empoze etmek için "Cahil, geri kafalı" gibi tahrik edici sözcüklerle bir yere varılmaz. Sene 2012 ve biz hala darbe zamanından öteye geçemedik, hala yerimizde sayıyoruz. Hep anlaşmazlık var. Bir topluluk kendi hükümetine devamlı muhalefet ederse, onu her gördükleri yerde bombayla, sopayla saldırırsa, hayvan gibi saldırırsa, bu ülkede ilerlemekmiş, gelişmekmiş hiçbir haltı göremezler. O partilerin hepsini başta gördüler, hangisi Türkiye'yi kurtardı. İki kere iki 4 Tayip Erdoğan halkı en iyi anlayan, en çok yenilik getiren ve tabuları yıkan, çok şeyi değiştiren ilk kişi oldu Cumhuriyet tarihinden bu yana...

Tayip'ten önce özgürlük yoktu, Kuran olan evleri basıyorlardı, başörtülü kızlar yağmalanıyor her yerden kovuluyorlardı. Hem de hiçbir zarar ziyan vermedikleri halde. Şimdi ODTÜ hayvan gibi saldırıyor anarşist davranıyorlar, maşallah ona destek tam gaz. Savaş isteyen ve vurup kıranlar, işte asıl cahil onlardır, çünkü bazı şylerin yoluna girmesine izin vermiyorlar, devamlı işlerin akışını yavaşlatacak sorunlar çıkartıyorlar. ODTÜ lüler, siz saldırganlık yaparsanız sizi engelleyenler hep olacaktır, ne bekliyordunuz Tayip isyan çıkardığınız için alnınızdan mı öpecekti. En basitinden siz size saldıran birisi olduğunda bunu hoş mu karşılarsınız... Bütün bunlar bizim gelişmemizi, uygarlaşmamızı yavaşlatan saçma sapan hareketlerdir ve bütün bunlarla bir yere varılmaz. Bencil duygularla değil, aklımızla mücadele verelim...

0|0
    4|1
    • bravooooooooooooooo

• amin hayırlı ve huzurlu mutluluk dolu nice yeni yıllara

• Teşekkür ederim dostum, yeni yılımız hayırlara vesile olsun...

Kızlar Ne Diyor 4

• Hazımsızların eline bulaşan bok.

0|0
    2|0
  • Bu tarz partilerle uğraşanların, kafa yoranların, fanatiklik yapanların bence hepsi aynı.Ha CHP li olmuş ha AKP li ikisi de zorlamıyor mu milleti...

0|0
    1|0
  • cehalet ve koyun psikolojisi hep vardı

koyunluktan ötürü nereye çekersen oraya gitmece ve kadercilik full speed devam ediyor

0|0
    0|0
  • seçenlerin cahil olduğunu düşünmüyorum bilakis son derece akıllı değil ama kurnaz insanlar . kaz gelecek yerden tavuk esirgemeyenler ak partili oldu çıktı. belediyeden proje geçirmek isteyen ak partili oluyor. işe girmek isteyen burs almak isteyen akpartili oluyor.ha bide her Allah diyene inanan tatlı iyi niyetli yaşlı kesimimiz var bunlar da eklenince al sana % 50 . hatırlarsanız Akp Gençlik kollarına üye olana 100 er lira para dediler. üniversite kuyruk oldu ya kayıt için ben sadece ilimde gördüklerimden bahsediyorum. tüm godaman kesim akp li oldu işleri öyle yürüyor çünkü ihaleler projeler yüzünden.ama bu kıyak geçmelerin bir de hesap zamanı var zerre kadar hakkımdan çalan kimseye hakkımı helal etmiyorum

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 5

• seçim hakkını kullanan insanı kötülemeyi hoş görmüyorum

ülkemizde zaten siyaset ekonomi, kültür vs ile değil din ve teröre göre oluşuyor

oy veren neye oy verdiğini biliyor yani,

demokrasi zırvası da bunu gerektirir zaten, isteyen istediğine oy verir

1|0
    0|0
  • sabah sabah yemedin içmedin bunu mu düşündün!

0|0
    0|0
  • her millet layık olduğu şekilde yönetilir

diyorum ve daha fazla yorum yapmıyorum

3|0
    0|0
  • Yaa birsey oluyor hemen akp yapiyor herseyi saniyor millet,

birkac hata ola bilir ama ülkemizin cihan devleti olucagi zamandan uzak degiliz

kim ne derse dedin illa ak parti

1|0
    0|1
  • %50 oyu nasıl aldıklarını söylemek istiyorum . en basitinden halkı kandırdılar . kömür eşya yardım gibi şeyler vererek oy sömürdüler . cahil insanlarda buna kandı . seçimler yaklaştığında akp işe koyulacak . asfaltı olmayan yerlere asfalt atacaklar yardım dağıtılacak halk kandırılıacak . basit şeyler yaparak halkı kandırıyorlar . halkda okumamış bilgisiz kişilerle dolu olduğu için herkes kendi çıkarını düşünmeye başladı . akp başa geçtikten sonra halk cahilleşti bence . kürt sorunu diye birşey yok . kürt okuyomu okuyo çalışıyo mu çalışıyo her türlü hizmetten yararlanıyor mu yararlanıyor . kürt sorunu diye bişey çıkardılar onun yoluna gidiyo herkes . 1 kişide çıkıp ne kürt sorunu diyemedi yazıklar olsun. yazdıklarım konunun dışına çıkmış olabilir .

0|1
    2|1
    • evet çıkmış konu dışına

• sabır diyiceksin en güzel günler ülkemizin olur inşaallah

• Aynen . Terör belasınıda bitirseler çok güzel olacak ama işlerine gelmiyor .

Yükleniyor...