Benim Gibi Olan Var Mı?

Ben çok fazla araştırma ruhu olan biriyim. Yani bilgi edinmeyi, kültürlenmeyi falan bir kazanç olarak düşünüyorum. Ortamlarda dikkat çekmek için değil de her türlü konuda en azından biraz bilgimin olmasını istediğim için sürekli araştırıyorum. Konulardan geri kalmamak için her türlü şeyi araştırıyorum. Benim gibi olan var mı? Kültürlenmek gibi bir amacı olan ve kültür edinebilenler var mı? Varsa kaynaklarınızı buraya sunabilir misiniz?

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• Çok eskiden yani ortaokul dönemlerinde okulumuza Young Guru Academy adı altında toplanan bay bayan karışık genç üniversiteli sanırım 6 kişilerdi böyle bir grup gelmişti ve Oku Düşün Paylaş adı altında bir etkinlik düzenlemişlerdi 1 sene sürmüştü bu dönemden itibaren fazlasıyla araştırmacı biri olmuştum ortaokulda derslerde duyduğum herşeyi en küçük ayrıntısına kadar araştırır olmuştum sonra liseye başladığımda arkadaş ortamı falan beni o araştırmacı kimlikten söktü aldı şimdilerde yeniden merak saldım araştırmaya hatta geçen gün babamın evinde çatı katında duran 30 adet ansiklopediyi alt kata indirip silip temizledim yavaş yavaş okuyacağım hepsini☺☺ Merak ettiğim konuları bir liste yaptım önce onları araştıracağım internetten , ansiklopedilerden falan araştırırım☺

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• nicola tesla kimdir?

0|0
    0|0
    • 1850'li yılların ortasında doğmuş Sırp kökenli bir fizikçidir. Elektriği kablosuz olarak yönetme, telsiz'in yapımı gibi göze batan bir çok icadı vardır.

• hz google sormadım sana sordum kültürlü arkadaşım neyse dewam et

• Google'dan bakmadım zaten sayın çok bilmiş.

• Birkac konuyu dibine kadar arastiririm herseyi de bilmek zorunda degilim ama 😃

0|0
    0|0
Yükleniyor...