Lut kavmine ne oldu?

Sizce lut kavmine ne oldu bilen var mı?
Lut kavmine ne oldu?

lut kavmine olanları hakeden kaç kişi var gününmüzde?

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• lud kavmi ve italyan pompei sehri eşçinselliklerinn bedelini helak ile ödediler. darsı günümzde ki Lgbt denen mahluklarda

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bunlar lut kavmi değil,
    İtalyada yanardağ patlaması sonucu ölen insanlar
    Cahiller ürüyor.

0|0
    0|1
    • cahil mi biri adını mı söyledi kaç yüz yıl önce inen ayetlerde nasıl geçiyor o zaman lut kavmi

• bunu söyleyerek sadece içindeki pislik ve kinle yorum yaptığın belli oluyor senin içinde kaç kişi geziyor say bakalım tecavüze kadın haklarına gelince insan hakları dersiniz demi ama olan müslümana olunca kıs kıs gülersiniz sizin insanlık anlayışınız bu insanla konuşmayı severim otla değil..

• pis bir maşayla değil.

• Bulunduklari her yerde seks yapiyorlardi, es cinsellik cok yaygindi. Bir gun hepsi tas kesildi bulunduklari pozisyonda kaldilar. Yer yarildi iclerine girdiler sonra geri kapandi diye bir soylentide var

0|0
    0|0
    • evet yerin altından çıkarmışlar bunları zaten :)

• Bence bunlar heykel. Birşey olduğu yok.

0|0
    0|0
    • Biri heykel der biri Yanardağ der başka 😊 en eski kuran dahil ayet var araştırmacılar da insanların donup taş OLDUĞUNU doğrulamış Hayla heykel diyorsunuz

• Hayla ne ya

• sen de onlardansın anladım

Erkekler Ne Diyor 4

• Çook FITRATI bozulanların hepsi fotodakiler bile yetmez amma Yüce ALLAH ezan okunuyo görüyor bizi ALLAH bizimle YENİ bir güne camdan bakıyoruz biz.

0|0
    0|0
    • bu şekil giderse camdan bakarken iyi şeyler görmeyecez kardeşim kötüye gidiyoruz hayırlsıı bu ramazanda da bunu çok iyi gördük

• ne sen sor ne ben söleyim o. ç hepsi

• bunlar kim hacı, getiir de üst geçitte satalım para kırarız

0|0
    0|0
    • lgbt kanka müzelik bunlar :)

• Hollanda'nın tamamı

0|0
    1|0
    • Hollanda mı? İtalya olmasın

• haberi gördüm beter olsunlar Allah isterse o setlerin hiçbir faydası olmaz

• www.teknolojioku.com/.../...ya-gomulecek-5581.html türkiyenin de kıyıları gidiyormuş

• Onlarda eşcinsellikle başladılar. Sonra aile içi ensest vs derken patladı

0|0
    0|0
Yükleniyor...