Sizce bu rol için nasıl bir imajım olmalı?

Merhaba arkadaşlar ben oyuncuyum ve size sorum olacak

psikolojik korku oynayacağım ve çift kişilikli bir karakteri canlandıracağım uzun saçlıyım ve sakalım var sizce bu rol için nasıl bir imajım olmalı?

0|0
6|4

En İyi Kız Görüşü

• bence temiz yüzlü bir adam olmak da bu role uyar senin bahsettiğin ajan rolu gibi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• senaryoda butun bunlar belirtilmistir. okumadin mi? ya da senaristiniz bir halttan anlamiyor. hic oynama daha iyi. ya da bizi yiyorsun.

0|0
    0|0
    • sizi yeme gibi bir niyetim yok proje daha yapım aşamasında senarist grubuda karakteri ayarlamaya çalışıyor bende değişik fikir bulursam onlara önereceğim sadece

• vaktinizi ayırdığınız için çok teşekkür ederim

• psikologla konuş bu tarz hastalarıyla tanış onları gözlemle oyuncunun herşeyidir gözlem

1|0
    0|0
  • uzun saç her iki karakterede uyar ama sakalı bilemedim.

0|0
    0|0
  • bence imajla oynama gayet uygunmuş...

0|0
    0|0
  • Imagemaker yokmu senin ?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• dejavu yaşıyorum. dün de gördüm sanki aynı soruyu...

0|0
    0|0
    • evet fakat çok cevap alamadım daha doğrusu

• Genelde sakin, efendi tipler oluyolar. Giyim,saç tarzı sıradan... Örnek olarak her ne kadar çok kişiliklilik olmasa da Akıl Oyunları, Mr.Brooks gibi şizofreni konulu filmlerdeki karakterleri inceleyebilirsiniz.

0|0
    0|0
  • Önce bi Funny Games, The Shining falan izle. Kolay değil öyle kişilik bozukluğu olan karakter oynamak. Sonra, bu adam nedir necidir ne iş yapar imajı ona göre oluşturacaksın bizim dememizle olmaz.

0|0
    0|0
  • cool takıl oyunda ama oyuna fazla takılma :)

0|0
    0|0
    • sütünü içip hemen yat kardeşim hadi annen nette olduğunu görürse kızar sana

Yükleniyor...