En çok korktuğunuz film?

şöyle gerçekten gerildiğiniz korktuğunuz yada çok iyi dedğiniz hangi filmler var. bu aralar çok boş vaktim var da teker tker izleyebilirim tavsiyelerinizi. :)

0|0
7|8

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• ölüm sessizliği ve iskelet anahtar

0|0
    0|2
  • Arkadaş lütfen bana da söyleyin ya. Yok korkamıyorum ben korku duygum alınmış mıdır nedir? Şeytan Çarpması etkilemişti sadece beni.

0|0
    0|1
  • musallat üç harfliler den korkmuştum

0|0
    0|1
  • hepsinden korkuyorum o derece korkak bir insanim. filmi izleyeyim hayatta uyuyamam.

0|1
    0|0
  • halka ve sessiz tepe

0|0
    0|1
  • hiç yok valla.

0|0
    0|1
  • 30 days of night.

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 7

• şurdan seç izle link

0|1
    0|1
  • Korku filmlerinden korkmadım hiç. Az biraz The Shining gerdi.

O değil de nedense korku türünde olmayan bikaç filmde çok tırstım. İzleyenler bilir Eyes Wide Shut filminde bi ayin sahnesi vardı. O sahnede çalan müzik ve sonrasında olanlar, maskeler, atmosfer vs.

Lost Highway atmosferiyle, dokusuyla epey germişti. Elemanın mystery manle olan diyalogu tırsıtmıştı.

0|2
    0|0
    • "Kubrick filmin çekimlerini 3 Mart 1999'da tamamlayıp Warner Bros'a teslim ediyor. 4 gün sonra, 7 Mart 1999'da "kalp krizi"nden vefat ediyor." Okumanızı tavsiye ederim.Çok derin konulara değinmiş.

• Rica ederim.

• Musallat. Hala korkudan izleyemeyen arkadaşlarım var. Kesinlikle izlemeni tavsiye ederim.

0|1
    0|0
    • Yazı çok uzun bakarım bi ara ama biliyorum illuminati örgütüydü kastettiği. Onu çaktım.

• evet bi durumlar var teşekkürler kesinlikle okuyacağım.

• 1.Shutter

2.İnsidious

3.Paranormal activity

0|0
    0|2
  • Paranormal Activity

Musallat

0|0
    0|0
  • Çocukluğumda epey tırstığım film... İT !

0|0
    0|0
  • suspiria, dario argento

0|0
    0|0
Yükleniyor...