Önüne gelen her kitabı okumak, kitap okumak sayılır mı?

Seçici olmak gerekmez mi? Benim bir arkadaşım vardı ya polisiye okurdu ya da romantizm içeren aşk kitapları. Sonra da orta da ben çok kitap okuyorum diye gezerdi. Bu insan nasıl oluyorda kitap okuyan insanlar sınıfına girebiliyor. Kabul etmiyorum. Anlatımı ve konusu basit olan kitaplara kitap gözüyle bakamam. Kimse kusura bakmasın.

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• zaten memlekette okuyan azıcık bir kitle var onları da sınıflandırıp b*k atmayın.
    kitapları, tarzları beğenmeyip eleştirebilirsiniz tabi ki ama okuyucuları zevklerinden dolayı eleştiremezsiniz.
    kaldı ki okuma eylemini gerçekleştiren/buna zaman ayıran birine "bu okuyucu değil" demek o kişiyi öyle yapmaz ama sizi haddini bilmez biri yapar.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• polisiye romanlar insanların gözlem yeteneğini geliştirir. olaylara farklı pencereden bakmayı öğretir.
    aşk romanları duyguları harekete geçirip insan zekasına incelik aşılar.

herkesin siyasi, kültürel, ya da ne bilim makaleleri okumasını beklemen saçma olmuş bence.

kitap okuyan insan (türü hiç önemli değil) kendini daha iyi ifade eder. hiç olmazsa bu yetiyi kazanmış olur

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Hayir her kitabi okumak iyidir bir cok farkli konu hakkibda fikir sahibi olunur vizyon genişler.. zatwn bir sure sonra otomatikman guzel kitabi bikac sayfasindan anlar kinuma gelirsin

0|2
    0|0
  • Aldırmadık sana (!)

0|0
    0|0
  • Okumaya akıcı olan kitaplarla başlanmalıdır belki arkadaşın şu an onu yaptı bnce destek ol okuma alışkanlığı kazansın ilerde her türlü kitap okuyacaktir

0|0
    0|0
    • Destek oluyorum da birde sert çıkışıp küfür etmese süper olacak. Neyse gittiği yere kadar artık

• Büyük ihtimalle biraz daha gözlem yapıp sonra bir karar vermeyi düşünüyorum zaten

• Sen bizden daha iyi tanirsin en doğru yaklaşımı gostermelisin

• Ne okumuş sayılır peki

0|0
    0|0
    • O kısmı düşünmedim henüz

• seçici illaki olunur, herkesin tercihleri vardır... ama okusun biseylerde polisiye okusun, kitap kapağı açmayan çok insan var :/

0|0
    0|0
    • Ya okuduğu kitap ona birşey kazandırmıyorsa. Yani daha doğrusu o birşeyler almak istemiyorsa? Okumuş olmak için okuyorsa?

• polisiye ve aşk romanları zaten hic bisey kazandırmaz bence.. hic tarzım degil ve simdiye kadar da hic okumadım... dedigin gibi bosuna okuyor bence... ama en azından okuyor iste, hic okumamaktan iyidir diye düsünüyorum

• Bakıcaz artık

• Zargana bunu oku

0|0
    0|0
  • Ben seçiciyimdir

0|0
    0|0
  • hayır sayılmaz

0|0
    0|0
  • Dogrusun hatun

0|0
    0|1
  • haksızsın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Herkesin zevki okuyabildiği farklıdır o da senin goruşundur ama karışamazsın

0|0
    0|0
    • Doğru. Karışmıyorum zaten

Yükleniyor...