Bmw nasıl aşk yapar?

link

Süper olmuş :)

Boyle bir aşk ister miydiniz? :)))

0|0
6|14

En İyi Erkek Görüşü

• güzel bir reklam. bmw bu tarz reklamları güzel işliyor.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Böyle bir bmwyle aşk yaşayamam belki tek gecelik olabilir oda belki garantisi yok pislik bmw cık cık cık.çakma bmwye gelince ne denirki bu durumda peah

1|0
    0|0
  • Tüketime dayalı yaşam biçimlerini amaçlayan, satın almaya zorlayan (gücün varsa ), sahte ve yanlış ihtiyaçlar ortaya çıkaran sistemden, başka bir şey beklenemezdi.. İşte bunun adı ihtiyaç yaratmaktır ve bilinç altına oynamaktır.. Bireyler kendilerini ne kadar kötü hissederlerse o kadar alışverişe yönelirler.. Bu da onlardan biri.. Algıyı yöneten reklam, suskunluk sarmalı içinde kaybolmuş bireye, bmw aldığı taktirde bunları yaşayabileceğini vaad ediyor.. O yüzden sokaklarda " kıroyum ama para bende" modeli insanların yani bu reklama çabuk kanabilen bir kesimin altında bu tarz araçları görüyoruz.. Sanıyorlar ki bmw sahipliği bu güzel kadına sahip olmanın ön koşulu..

O insanlarda sorun yok.. Parası varsa alacak tabii.. Sorun tamamen bilinç altına uygulanan, toplumun tüketim toplumu halini almasını sağlayan sistemde ve o bmw sahipliğini ön koşul olarak kabul eden kadınlarda.. Toplum ofiste yaşanılan cinsel deneyimi ahlaksızlık olarak kabul ederken, bmw sahipliği bu ahlaksızlığı tamamen meşrulaştırmış ve toplum da bunu kabul etmiş durumda.. Örneğin sizler, çok şirin bir reklam olduğunu düşünebilirsiniz ama normal normlarınıza göre bu ahlaksızlık değil mi ? İşin içinde bmw olduğu için mi şirin yoksa bunu hakikaten ahlaksızlık olarak görmediğiniz için mi ?

Tezatlıklar içerisinde yaşıyoruz hepimiz.. Sizleri eleştirmek adına bunları yazmadım, sadece sistemin bizi nelere yönlendirdiğini belirtmek istedim.. Bize kendi prensiplerimizi nasıl da ezdiriyor, nasılda değerlerimizle oynuyor bunu vurgulamak istedim.. Kimseye sözüm yoktur, ortayadır bu yazılanlar..

1|0
    0|0
  • ahaha :D güzelmiş :D

1|0
    0|0
  • Haha süpermiş. Bende de bu bmw aşkından var. :)) :)) sonunda kaza yok tani haliyle bmwnin reklamı olunca. :))

1|0
    0|0
  • şu bmw nelere kadir

1|0
    0|0
  • Bmw, Mercedes ve Audi tek geçerim.Reklamları da iyi yapıyorlar.

1|0
    0|0
  • Çok güzel olmuş:)

1|0
    0|0
  • e46 kasa 3 serisinin reklamı bu.

En çirkin bmw seçildi bu kasa. Hiç tutmadı. Satmak için her sene sağını solunu değiştirdiler, şimdi de reklamlarla milleti yemeye çalışıyorlar..

(El freninin hareketi çok yerine olmuş ama.. :))

0|0
    0|0
    • en basindan bu reklami surselermis piyasaya

• e46'mı? bir daha izle sonra bir daha kardeşim. hiç e46 görmesek hani : )

ayrıca 3 serisi de değil o iyi bak derim. hani ya sen farklı reklamı izledin yada biz hiç anlamıyoruz arabadan : )

• Ha evet pardon ya..

e92 olacaktı.. Özür dilerim..

• benim arkadaşımda var bmw 850 özel yapım çok kızla çıktı o araba sayesinde

0|1
    0|0
  • haaa haaa link guzelmis ?

0|0
    0|0
  • off bmw götürdü kızı görüyonmu :ı

0|0
    0|0
  • el freni kalkarken pati çekmeliydi :D

0|0
    0|0
  • Düşünimmi :P yokk düşünmeme bile gerek yokk :D hayır... :))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

Yükleniyor...