Wattpad kullananlar var mı?

https://www.wattpad.com/story/44722865-a%C5%9Fk%27in-b%C3%BCy%C3%BCs%C3%BC-wattys2015 Hakkında ; Kapının kulpuna elimi attığım esnada "Birine mi bakmıştınız küçük hanım?" oldukça pürüzsüz ve kendinden emin gelen ses tınısı sanki beynimdeki yankılanan düşünçeleri silkeleyip atmıştı. Yavaş adımlarla sesin sahibine dönmek için hamlede bulundum. Gözlerim önce odağına kaslı göğüsleri hedef alırken afallamış olmama rağmen usulca bakışlarımı bir çift kahvenin en yoğun tonuna ev sahipliği yapan gözlerle buluştu.

Muzip bir şekilde dudakları yukarı kıvrılmıştı. Yutkunma isteğiyle dolup taşmıştım. Kendime engel olamayarak sesli bir şekilde yutkundum. Bu halim onu gülümsetmişti. Aklımı toplamayı başarıp kendime çeki düzen verdim " Seni tanıdığımı hatırlamıyorum." diye kendimden emin bir şekilde yanıtladığımda " Tanışırız güzelim o kolay." göz kırpıp muzip bir ifade takındı. Ardından " Ben Doruk. Aras Karahan'ın kardeşi." Bir süre bekleyip " Sende Vural amcanın yurt dışındaki kızı olmalısın." diye ekledi. Elini uzatıp beklenti dolu bakışlar atma başladı. Ona dik dik bakarak " Evet. Adım Arya. " kendimden emin ifadesiz ve mesafeli bir şekilde yanıtladım. Onu incelemeye başlamaktan kendimi alı koyamadım.

Boyum kısa değildi fakat onun omuzlarına geliyordum. Zamanının büyük bir bölümünü spor salonunda geçirdiği üzerine yapışan t-shirt 'ten belliydi. Kasları t-shirt'ten fışkırmak istercesine haykırıyordu adeta. yüzü bebek gibi olması dudaklarının oldukça etli olmasına orantılanmış gibi ilahi bir görüntü sergiliyordu. " Yiyecekmiş gibi bakmaya devam mı edeceksin?" göz kırpıp pis pis sırıttı. Kendini beğenmiş eğoist pi&cc

0|0
5|1

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• bir iki üç sen değilmi bu

0|0
    0|0
    • Hayır o büşra küçük'e ait bir hikaye.

• O kurgudaki Arya üniversiteyi kazanamamış ailesi ve yaşantısı bakımından tam anlamıyla sorunlu ve psikolog yardımı alan biri. O kurguyla benimkinin alakasını sorabilir miyim? Daha doğrusu sen o hikayeyi okudun mu? burada kalkmış bana kurgun çalıntı diyorsun.

• evet okudum ve sen ordan burdan kurgu çalıp yazmışsın bişeyler karakter kim sergio carvajal mı francisco lachowski mi yoksa vini uehara mı :D kbedowıebdıownwıoewıod

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...