Gitardan anlayan var mı?

Arkadaşlar akorların altındaki x ve içi siyah daireler ne anlama geliyor şimdiden teşekkürler
Gitardan anlayan var mı?

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• x'in anlamı değişir.
    misal üst sıradaki 5. akordaki x in anlamı A# majör gamında mi notası olmadığı içindir. bu gam; la diyez, do, re, mi bemol, fa, sol, la notalarından oluşur. bu düzende natural mi notası gamı bozar.
    birinci akordaki x'in sebebi ise la majör gamında mi notası vardır fakat oktav olarak la notasından daha bas ses olduğu için kullanılmaz, akor en kalın la notasından başlar.
    aa ciddi cevap yazdım :(

1|1
    0|0
    • anlamadım:( ama teşekkür ederim

• anlamadım :( ama teşekkür ederim :) klsjckajaijsa tutamadım kendimi şsajiljkcja,

• @Reesee içimdeki heidiyi sıçamadan öldürdün :(
      bak o da ilginç insan ölünce kaslar gevşediği için içinde b*k püsürük ne varsa istemsizce salıyor, heidi içime sıçtı dfgsdfgd

Erkekler Ne Diyor 5

• Ici siyah kısımlar karar sesini yani vurmaya basladıgın teli söyle. X lar ölü nota diye tabir edilen ritmde vurulmaması gereken teli gösterir

0|0
    0|0
  • İçi dolu siyah yerden başlıycaksın çalmaya, ritimde pek farketmesede arpejde önemli

0|0
    0|0
  • Vardır mutlaka

0|0
    0|0
  • X olan yere dokunmayacaksın ritim atarken o olan yerden başlayacaksın

0|0
    0|0
  • Normalde güzel gitar çalarım bunlar çok gereksiz şeyler ama bence hem çok karışık

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...